Jak zrobić zupę w pięć minut? - KUKBUK

Jak zrobić zupę w pięć minut?

Skoro w butelce potrafi się zmieścić statek, to garnek aromatycznego bulionu tym bardziej!
szybka zupa kukbuk

Kiedy wracamy do domu po pracy, jedyne o czym marzymy, to miska gorącej zupy. Na gotowanie bulionu nie zawsze jest czas, ale na szczęście są już rozwiązania, które umożliwiają pójście za skróty. Zapomnijcie o wypchanych polepszaczami smaku kostkach rosołowych – teraz bulion możecie wygodnie dozować z butelki.

 

Marka Krakus zadbała, aby koncentraty bulionów były pozbawione konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków. Powstałe na bazie tradycyjnych receptur zachowały czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionów – drobiowego i warzywnego. Produkty Krakusa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają gotować pełnowartościowe, zdrowe jedzenie, ale nie zawsze mają czas, aby spędzić w kuchni kilka godzin.

 

To wyjątkowa innowacja na rynku. Dzięki nim wykonanie każdego posiłku będzie szybkie i wygodne. Wystarczy wlać wybrany koncentrat bulionu do wody, a następnie dodać ulubione składniki, zagotować i zupa gotowa. Buliony Krakus to również doskonała baza do sosów mięsnych i warzywnych oraz do takich potraw jak risotto, ryż, kasze czy makarony. Ich tradycyjny, niezastąpiony smak i aromat sprawia, że każda potrawa jest wyjątkowa.

szybka zupa kukbuk
szybka zupa kukbuk

Koncentraty bulionów marki Krakus to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy
w kuchni cenią sobie nie tylko smak, lecz także wygodę.


© KUKBUK 2018