Zostań chefem KUKBUKA! - KUKBUK

Zostań chefem KUKBUKA!

Jak znaleźć się na naszych stronach? To prostsze, niż wam się wydaje.

Zdjęcia: Anna Chwistek, studiokuchnia.pl

chef kukbuka konkurs

Internet pełen jest ukrytych talentów i nawet najbardziej wprawny szperacz nie jest w stanie odnaleźć wszystkich. Bloga Studio Kuchnia odkryliśmy w marcu ubiegłego roku, przy okazji konkursu na danie inspirowane podróżą, w którym do wygrania była publikacja w wydaniu specjalnym KUKBUK Wnętrza i Podróże. Przepisy na dorsza zapiekanego w mleku kokosowym i sernik speculoos spodobały nam się w równym stopniu co zdjęcia Ani Chwistek, autorki bloga.

chef kukbuka konkurs

Zaproponowaliśmy Ani współpracę – od tamtej pory regularnie publikuje swoje pomysły w naszym serwisie. Wiosną chrupaliśmy młode marchewki pieczone w cieście filo, latem sałatkę z rozbitych ogórków (sprawdźcie koniecznie!) i bruschetty z jagnięciną i fenkułem. Dla słodkiej równowagi Ania podesłała nam także pavlovą z letnimi owocami i rabarbarowe lody z kajmakiem. Jesienią rozgrzewaliśmy się marokańską potrawką z ciecierzycą, a w świąteczny nastrój wprowadzaliśmy francuskim ciastem w kształcie kłody drewna. Wtedy już wiedzieliśmy, że Ania poradzi sobie z każdym wyzwaniem i oddaliśmy do jej dyspozycji materiał śniadaniowy z kolejnego numeru, który ukaże się na początku marca. Jeszcze nie możemy zdradzić, co w nim będzie, ale przepisy z pewnością przydadzą wam się przy planowaniu Wielkanocy.

chef kukbuka konkurs
chef kukbuka konkurs

Jak widać, smakołyki na KUKBUK-owe strony przygotowują nie tylko profesjonalni kucharze, styliści i fotografowie. Mamy nadzieję, że udało nam się wzbudzić wasz apetyt na publikację na naszych łamach. Już pierwszego lutego rusza wielki konkurs, w którym do wygrania będzie nie tylko współpraca z KUKBUK-iem, lecz także kuszące nagrody rzeczowe. Szczegóły poznacie w poniedziałek!

 

Zdjęcia: Anna Chwistek, studiokuchnia.pl


© KUKBUK 2018