Zostań chefem Kukbuka - startuje kolejna edycja - KUKBUK

Zostań chefem Kukbuka – startuje kolejna edycja

Spaghetti, penne czy orzo? Decyzja należy do was, ale jedno jest pewne – kwiecień będzie miesiącem makaronu.

Zdjęcia: materiały promocyjne marki Fiskars i Samsung

chef kukbuka konkurs

 

Nie ma chyba osoby, która nie poradziłaby sobie z ugotowaniem makaronu, a pomysłów na sosy jest tyle, ile kucharzy. Pomidorowe, serowe i śmietanowe, błyszczące od oliwy i masła, kolorowe od warzyw, chrupiące od pangrattato i ciągnące się od mozzarelli – jesteśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób wy najczęściej jecie makaron.

 

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – w kwietniu jest to makaron. Swoje przepisy, w składzie których się on znajduje, wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.

1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w kwietniu motywem przewodnim jest makaron, który powinien być składnikiem dania.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału. A najlepsza trójka tablety od firmy Samsung i zestawy Go Pasta od firmy Fiskars.

6. Dziesięciu kolejnym przepisom z największą ilością głosów przyznamy nagrody pocieszenia.

7. W finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!

chef kukbuka konkurs

W kwietniu mamy też dla was specjalną niespodziankę – nagrody, które uczynią codzienne gotowanie dużo przyjemniejszym. Diabeł tkwi w szczegółach i wiedzą o tym wszyscy ci, którzy nie mogli sobie poradzić z wyślizgującym się z garnka spaghetti albo pokruszonym korkiem wpadającym do butelki starannie dobranego wina. Marka Fiskars przygotowała prezent, który was uratuje od tych drobnych złośliwości losu.

 

Zestaw Go Pasta składa się z wygodnej łyżki do wyławiania makaronu, tarki do sera, patelni o średnicy 24 centymetrów i sprytnego korkociągu do wina.

chef kukbuka konkurs

Gotowanie przychodzi łatwiej, gdy sprzęty są dobrze zaprojektowane. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, które w swoich sprzętach stosuje marka Samsung, pozwalają ugotować każde danie bez większego wysiłku – piekarnik pomieści jednocześnie lazanię i włoskie ciasto z ricottą na deser i nie wymiesza zapachów obu potraw, płyta indukcyjna podgrzeje naczynie każdej wielkości, a zmywarka sprytnie domyje nawet zapomniany garnek.

Wśród nagród dodatkowych mamy też prezenty od marki Samsung – trzy tablety Galaxy Tab 4 i dziesięć książek „Atelier Smaku” Joli Słomy i Mirka Trymbulaka. Książka zawiera 108 przepisów na bezglutenowe potrawy, więc jeśli na obiad wpadnie ktoś, kto nie toleruje pszenicy, z pewnością nie wyjdzie głodny.

chef kukbuka konkurs
chef kukbuka konkurs

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną nagrodzone tabletami Samsung i zestawami Go Pasta Fiskars, a pierwsza dziesiątka dodatkowo dostanie książki. Zdobywca pierwszego miejsca zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu.

 

Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze makaronowe pomysły!

chef kukbuka konkurs

REGULAMIN

 

Zdjęcia: materiały promocyjne marki Fiskars i Samsung


© KUKBUK 2018