Zostań chefem Kukbuka - edycja listopadowa - KUKBUK

Zostań chefem Kukbuka – edycja listopadowa

W listopadzie królową naszych stołów będzie dynia! Czekamy na wasze propozycje na jej wykorzystanie.
chef kukbuka

Mało jest tak wszechstronnych warzyw jak dynia. Kiedy już opadną wszystkie złote liście, rozwesela kolorem, w Halloween rozświetla dom jako lampion, a przede wszystkim dostarcza nam nieskończenie wielu kulinarnych uciech. Można z niej zrobić ciasta, naleśniki i bułki, dodać do curry i puree, ugotować zupę i podkręcić alkoholem. To właśnie dynia jest bohaterką listopadowej edycji naszego konkursu. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji:

 

Dyniowe racuchy z jabłkiem i cydrem

Bułki dyniowe

Zapiekanki z dynią i cheddarem

Dyniowy irish cream

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – w listopadzie motyw przewodni to dania z dyni. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.


1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w listopadzie motyw przewodni to dania z dyni.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału i dostanie robot wieloczynnościowy Panasonic MK 800 SXE.

6. W wielkim finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!


Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Zdobywca pierwszego miejsca dostanie od nas robot wieloczynnościowy Panasonic MK 800 SXE o wartości 899 zł netto i zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do pozostałych zwycięzców – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu. Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze pomysły!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018