Zostań chefem Kukbuka - edycja czerwcowa - KUKBUK

Zostań chefem Kukbuka – edycja czerwcowa

W tym miesiącu będziemy delektować się śniadaniami.

Zdjęcie: unsplash

szef kukbuka konkurs

Kiedy zaczyna się lato, poranki wydają się dłuższe – słońce grzeje i rozjaśnia dom, a w kuchni czekają owoce i nowalijki. Pokażcie nam, jak zaczynacie dzień. Owsianką, kanapkami, jajkami? A może rano macie najwięcej inwencji i wasze śniadania to małe dzieła sztuki?

 

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – w czerwcu są to śniadania. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.

 

1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w czerwcu motywem przewodnim są śniadania.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału, a najlepsza trójka dostaje zestawy śniadaniowe od Fiskars.

6. W finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!

 

Innowacyjne rozwiązania w kuchni to podstawa filozofii marki Fiskars, która proponuje nową gamę produktów, dzięki którym przygotowanie śniadania będzie jeszcze prostsze. W skład zestawu wchodzą: nóż do sera, krajalnica do jajek, wyciskarka do cytrusów, krajalnica do jabłek z miseczką, zaparzacz do kawy, pojemnik na masło, zestaw noży do smarowania, trzepaczka spiralna, zestaw pięciu noży w bloku oraz deska do krojenia z nakładką.

 

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną nagrodzone zestawami śniadaniowymi Fiskars. Zdobywca pierwszego miejsca zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu. Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze pomysły!


© KUKBUK 2018