Zostań chefem Kukbuka! - KUKBUK

Zostań chefem Kukbuka!

Przedstawiamy kolejną zdolną bohaterkę z naszych stron, odnalezioną w smakowitych odmętach internetu.
chef Kukbuka

Magdę Klimczak poznaliście już przy okazji zeszłorocznego cyklu Urodzinowych spotkań KUKBUK-a. Odwiedzaliśmy wtedy naszych najwierniejszych czytelników, którzy przygotowywali dla nas swoje popisowe dania. Możliwości Magdy znaliśmy już z jej bloga, Dare To Cook, a publikowane tam zdjęcia i przepisy kusiły nas długie miesiące. W końcu postanowiliśmy skontaktować się z autorką i zaproponować jej publikację w serwisie internetowym. Nakarmiła nas croissantami z bobem i ricottą, zupą kalafiorową oraz pęczakiem z kozim serem.

chef Kukbuka
chef Kukbuka

Wszystko wyszło pysznie, nie pozostało nam więc nic innego, jak zaproponować Magdzie materiał w papierowym wydaniu magazynu. Do rubryki śniadaniowej przygotowała m.in. krączki i drożdżowe bułeczki z pastą buraczkową, a w 14. numerze kilkanaście stron zajęły jej pięknie umajone kiełkami pierożki.

chef Kukbuka

Latem Magda poprowadziła dla nas warsztaty z fotografii i stylizacji kulinarnej, dzieląc się swoimi sztuczkami z naszymi czytelnikami. Jednocześnie znalazła czas na chłodzące przepisy – przygotowała dla nas kilka pomysłów na domowe lody czy dania z pomidorami.

chef Kukbuka

Jeśli umiecie pięknie gotować i apetycznie fotografować, strony KUKBUK-a czekają na wasze pomysły. Już 1 lutego ruszy nasz wielki konkurs, w którym będziemy szukać największych talentów. Kolejny chef KUKBUK-a jest wśród was!

 


© KUKBUK 2018