Zostań chefem Kukbuka - 2. edycja konkursu - KUKBUK

Zostań chefem Kukbuka – 2. edycja konkursu

Marzec upłynie pod znakiem jaj, nie tylko wielkanocnych.
chef kukbuka konkurs

Przed nami marzec – miesiąc nieśmiałych początków wiosny i świąt wielkanocnych. To idealny moment na kulinarne eksperymenty, bo wraz ze słońcem po zimie przychodzi nowa energia. Motywem przewodnim kolejnej edycji konkursu „Zostań chefem KUKBUK-a” są tym razem jajka. Z chęcią jemy je na śniadanie, ubijamy do ciast i faszerujemy na świąteczny stół. Ciekawi jesteśmy waszych pomysłów na ten składnik. Poniżej znajdziecie opis mechanizmu i regulamin.

 

W marcowej edycji konkursu autorzy trzech najpopularniejszych przepisów w konkursie zostaną nagrodzeni zestawem KUKBUK-owych prezentów oraz zestawem pięknych i praktycznych obieraczek ekskluzywnej marki Malle W. Trousseau i niepowtarzalnymi fartuchami Yellow Polka.
chef kukbuka konkurs

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.

 

1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w marcu tematem przewodnim są jajka, które muszą być składnikiem dania.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału.

6. Dwóm kolejnym przepisom z największą ilością głosów przyznamy nagrody pocieszenia.

7. W finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!

 

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną nagrodzone, a zdobywca pierwszego miejsca zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu.

 

Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze jajeczne pomysły!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018