Zimowe słodkości - konkurs! - KUKBUK

Zimowe słodkości – konkurs!

KUKBUK rozdaje prezenty! W fotograficzno-kulinarnym konkursie na najlepszy gwiazdkowy specjał rozdajemy książki i płyty.
przetwory kukbuk

Do KUKBUK-a zawitał już Mikołaj. Szybko splądrowaliśmy jego worek z prezentami, w którym znalazło się: 5 książek Michała Kruszony „Kawior Astrachański Podróż kryminalno-kulinarna”; 8 książek Richarda C. Morais „Podróż na sto stóp”; 4 książki Agaty Królak „Z działki, z lasu i takie tam”; oraz 8 płyt CD Sony Music „Bon Appetit Soul Kitchen France”.
Czy trzeba być grzecznym, by dostać nagrody? Trzeba być na pewno gotującym lub wypiekającym! Nagrody otrzymają osoby, które zdecydują się podzielić z nami przepisem oraz zdjęciem swojego gwiazdkowego słodkiego specjału.
Maila o tytule „Zimowe słodkości” z przepisem, zdjęciem gwiazdkowego specjału, adresem korespondencyjnym, telefonem oraz wyborem nagrody ślijcie na adres: konkurs@kukbuk.com.pl
Na wasze prace czekamy do środy, 18.12 do południa. Nazwiska autorów najbardziej smakowitych zimowych słodkości podamy o godzinie 16.00 również 18.12.2013 r.
Zapraszamy!

Przeczytaj REGULAMIN KONKURSU


© KUKBUK 2018