Zestaw książek na Nowy Rok – konkurs - KUKBUK

Zestaw książek na Nowy Rok – konkurs

Jednym z waszych noworocznych postanowień jest to, żeby więcej gotować? Możecie dziś wygrać zestaw książek, dzięki któremu wasze styczniowe menu będzie pyszne, zdrowe i przyjemne.
ksiazki4

 

Food Pharmacy – Przepisy, Lina Nertby Aurell, Mia Clase

Książka „Food Pharmacy” autorstwa Liny Nertby Aurell i Mii Clase okazała się wydawniczym hitem. Pasję do zdrowego i jednocześnie smacznego jedzenia autorki najpierw prezentowały czytelnikom na blogu, w którego prowadzeniu pomagał im doktor Stig Bengmark, naukowiec z uniwersytetu w Lund.

„Food Pharmacy – Przepisy” to skromniejsza publikacja, w której główną rolę grają przepisy wspomagające układ odpornościowy. Oprócz „Przykazań flory jelitowej” znajdziemy tutaj instrukcje „Platońskiego modelu talerza” oraz receptury zdrowych koktajli, pożywnych zup, sycących śniadań i pełnych odżywczych przyjemności kolacji. Jeśli na liście waszych noworocznych postanowień jest punkt dotyczący zdrowej diety – „Food Pharmacy – Przepisy” będzie na pewno pomocne.

Moja Grecka Kuchnia – Przepisy z Tawerny i Kambuza, kpt. Piotr Kasperaszek

Autor „Mojej greckiej kuchni”, kapitan Piotr Kasperaszek od dwudziestu pięciu lat żegluje po greckich wodach. Efektem ubocznym jego licznych podróży jest wielka miłość do greckiej kuchni. Odwiedzone liczne porty, rajskie wyspy, kuchnie w tawernach i w domach greckich przyjaciół zaowocowały wyjątkową książką z pokaźną bazą bardziej i mniej znanych greckich przepisów. Kapitan testował je wszystkie w kambuzie, czyli jachtowej kuchni. Moja Grecka Kuchnia jest przyjemnym przewodnikiem po południowych śniadaniach, obiadach i kolacjach.

Slow Life z widokiem na Śnieżkę, czyli Polna Zdrój, Magda Trojanowska

Magdalena i Mateusz Trojanowscy przyjechali do Wlenia i otworzyli pensjonat Polna Zdrój, który od jakiegoś czasu często gości na instagramowych feedach influencerów.  Czemu zawdzięcza swoją popularność? Pięknej okolicy, pysznej kuchni i serdeczności gospodarzy. „Slow life z widokiem na Śnieżkę… „ to opis życia w pensjonacie, kulinarna wędrówka po porach roku i świątecznych okazjach. Są przepisy na potrawy odświętne i takie na co dzień, pomysły na zagospodarowanie resztek i wyczarowanie kolacji z niczego, kiedy odwiedzą nas niespodziewani goście.

Jeśli macie chrapkę na wszystkie trzy tytuły, możecie wygrać je w naszym konkursie. Wystarczy, że do 19 grudnia wyślecie maila na konkurs@kukbuk.com.pl z odpowiedzią na pytanie: Jakie kulinarne postanowienia udało wam się zrealizować w tym roku?

Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami książek i dodatkowo podwójnymi kodami do Tidala. Nagrodę pocieszenia w postaci podwójnych kodów do Tidala otrzymają również autorzy kolejnych siedemnastu najlepszych odpowiedzi.

Wyniki ogłosimy 20 grudnia.

Regulamin tutaj.


© KUKBUK 2018