Zapukaj dwa razy i zobacz co jest w środku - KUKBUK

Zapukaj dwa razy i zobacz co jest w środku

Często otwierasz lodówkę, żeby tylko zobaczyć, czy jest w niej coś do przekąszenia? My też. Na szczęście jest sposób, żeby ją oszczędzić.
P_Veyron6_InstaView_EU_PureNFresh_NonPlumbingH3_DID_Light_On_Hand

Teraz dzięki lodówce LG InstaView Door-in-Door wystarczy, że zapukasz w szybę, by rozświetlić wnętrze urządzenia i sprawdzić co w nim jest. W ten sposób zapobiegasz częstym zmianom temperatury w lodówce i przedłużasz świeżość przechowywanych produktów. Ale to nie wszystkie jej zalety!

Modny design

Lodówka LG InstaView Door-in-Door została zaprojektowana nie tylko z myślą o funkcjonalności i najwyższej ergonomii w codziennym użytkowaniu, lecz także po to, by przyciągać spojrzenia w każdym wnętrzu.

Wysoka klasa energetyczna A++

Lodówka LG InstaView Door-in-Door może pochwalić się wysoką klasą energetyczną A++. Oszczędzaj na rachunkach za prąd, a nie na rodzinnych rozrywkach.

Lodówka z kompresorem liniowym

Napęd liniowy w lodówkach LG oznacza nie tylko to, że zużywają one nawet o 32% mniej energii w porównaniu z urządzeniami z konwencjonalnym kompresorem. Przede wszystkim silnik liniowy pracuje niezwykle cicho i odznacza się bardzo wysoką niezawodnością, potwierdzoną przez Niemieckie Stowarzyszenie Technologii Elektrycznych, Elektronicznych i Informatycznych (VDE ‐ Verband der Elektrotechnik Elektronik Informationstechnik), które na podstawie badań oszacowało, że lodówka LG może bezproblemowo pracować nawet przez 20 lat*. Kompresor liniowy skutecznie utrzymuje jednolitą temperaturę wewnątrz lodówki i niezwykle szybko przywraca właściwą temperaturę chłodzenia po jej otwarciu.

P_Veyron6_InstaView_EU_PureNFresh_PlumbingH3_Food_DID_Open_Silver

Sterowanie smartfonem ‐ SmartThinQ

Lodówka LG InstaView Door-in-Door z powodzeniem może stać się częścią opracowanego przez LG systemu SmartThinQ™, dzięki któremu użytkownicy mogą sterować pracą lodówki przy użyciu smartfona, nawet gdy przebywają poza domem. Dedykowana aplikacja pozwala zmieniać ustawienia temperatury, sterować funkcją szybkiego schładzania Express Freeze, a także diagnozować ewentualne usterki.

Aż 600 litrów pojemności

Bez najmniejszego kłopotu zmieści tygodniowe zakupy dla całej rodziny, w razie potrzeby także wszystko to, co zostało przygotowane na przyjęcie gości. Nie wahaj się zaprosić ich więcej niż zwykle.

Funkcjonalna komora FRESHBalancer™

Warzywa i owoce wymagają różnych warunków przechowywania i utrzymywania odpowiedniej wilgotności. Wystarczy, że przesuniesz suwak w komorze FRESHBalancer™, by przechowywać warzywa lub owoce w optymalnych warunkach i zachować ich świeżość na dłużej.

P-veyron6_Food_Front All Open_Silver

System podwójnych drzwi Door-in-Door™

Najczęściej sięgamy do lodówki po kilka podstawowych produktów, jak napoje, masło, nabiał czy wędliny. System Door-in-Door™ to drzwi w drzwiach, które pozwalają na łatwiejszy dostęp do tych produktów bez potrzeby otwierania głównych drzwi lodówki i utraty zimna. Ty nie marnujesz czasu na szukanie tego, na co masz ochotę, a produkty wewnątrz lodówki pozostają dłużej świeże.

Szklana szyba Instaview

Często otwierasz lodówkę żeby tylko zobaczyć, co jest w środku? Teraz wystarczy, że zapukasz w szybę, by rozświetlić wnętrze urządzenia i sprawdzić co w nim jest. W ten sposób zapobiegasz częstym zmianom temperatury w lodówce − i przedłużasz świeżość przechowywanych produktów.

P_Veyron6_InstaView_EU_PureNFresh_PlumbingH3_Front_Closeup1_Light_On

© KUKBUK 2018