Zapraszamy na leniwy weekend - KUKBUK

Zapraszamy na leniwy weekend

Czwarta edycja Slow Weekendu zbliża się wielkimi krokami. Tym razem gości w Krakowie.
slow_weekend kukbuk

Odbywająca się do tej pory w Warszawie impreza cieszyła się dużą popularnością wśród entuzjastów nurtu slow, zdrowego trybu życia i lokalnego, tradycyjnego jedzenia. W tym roku przenosi się do grodu Kraka, gdzie, tak jak poprzednio, będzie można wziąć udział w szeregu atrakcji, podjeść oraz zrobić zakupy. Wydarzenie zgromadzi około 150 wyselekcjonowanych polskich producentów. Swoje wytwory zaprezentują projektanci mody dla dorosłych i dla dzieci, autorzy biżuterii, dodatków, akcesoriów, naturalnych kosmetyków oraz designu. Nie zabraknie także najlepszych foodtrucków.

slow_weekend kukbuk

8 maja na Slow Weekendzie, odbywającym się w krakowskiej Starej Zajezdni pod hasłem Przyjaźń, obecny będzie także KUKBUK. Staniemy tam z mobilną kuchnią i stoiskiem, na którym będzie można kupić magazyny i KUKBUK-owe gadżety. Wspólnie z Igą Kołodziej z www.mintandlavender.pl zorganizujemy także warsztaty zielarskie, na których dowiecie się, jak sprawić, żeby kupne zioła zachowały świeżość, jak siać nasiona i sadzić sadzonki, jakie gatunki ziół najlepiej uprawiać w domu oraz które z nich można sadzić razem, a którym lepiej posłuży odosobnienie. Wykonacie także proste, ale niezwykle przydatne akcesoria do domowej uprawy.

slow_weekend kukbuk

Magazyn KUKBUK i telewizja Kuchnia+ będą także partnerami strefy gastronomicznej, w której odbywać się będą warsztaty kulinarne prowadzone przez Darię Ładochę. Serdecznie zapraszamy!

 

Slow weekend #4 – „Przyjaźń”

Św. Wawrzyńca 12, Kraków

Godziny otwarcia: 11:00 – 19:00

Wstęp bezpłatny

Strona wydarzenia na FB


© KUKBUK 2018