Wzorowy targ prezentowy - KUKBUK

Wzorowy targ prezentowy

Macie już wszystkie prezenty? Jeśli nie, zapraszamy na zakupy.

Zdjęcia: materiały promocyjne

targ prezentowy kukbuk

Dzięki targom i kiermaszom dom towarowy Braci Jabłkowskich odzyskał dawny blask. Przez sześć przedświątecznych dni Wzorowy Targ Prezentowy pomoże warszawiakom znaleźć prezenty dla najbliższych, zdrowe specjały świąteczne, drobiazgi dla najmłodszych oraz rzeczy do domu.

 

Targi będą nawiązaniem do historii tego miejsca gdzie towary były wyszukane i wyjątkowe, często wykonane przez najznamienitszych rzemieślników. Lokalni producenci zapewnią ekologiczne, zdrowe i smaczne produkty na świąteczny stół. Będzie też strefa świąteczna z ozdobami i dekoracjami, strefa dla ciała oraz zmysłów, strefa designu i kącik dla dzieci. Wyjątkową wystawę przedstawi Patyna – sklep vintage. Będzie to gratka dla wszystkich miłośników estetyki z dawnych lat, szczególnie tej z epoki PRL. Na drugim piętrze Księgarnia „Moda na czytanie” zorganizuje kiermasz książek. Znajdziecie tam przepiękne albumy, książki dla dzieci, interesujące biografie, reportaże i znakomitą literaturę piękną.

 

W weekend nie zabraknie też rozrywki – odbędą się warsztaty z sitodruku, będzie można także własnoręcznie zrobić szklane ozdoby świąteczne i naturalne kosmetyki. W strefie dla dzieci pojawi się święty Mikołaj z prezentami.

targ prezentowy kukbuk

 

Zapraszamy również na premierę albumu ”Bielizna, futra i Bracia Jabłkowscy – światowe trendy w żurnalach największego domu towarowego Europy Środkowej 1910 – 1939”. Spotkanie to uwieńczone będzie mini – pokazem mody i spotkaniem z autorkami – 19 grudnia w sobotę o godzinie 17. Album stworzyły Martyna Jeziorska i Urszula Łęczycka-Jeziorska, zawodowo zajmujące się kostiumami epokowymi, charakteryzacją teatralno – filmową oraz historią mody. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.


© KUKBUK 2018