Wyjątkowa promocja KUKBUKa i sklepu a Tab! - KUKBUK

Wyjątkowa promocja KUKBUKa i sklepu a Tab!

Zamów prenumeratę KUKBUK-a i odbierz kartę podarunkową do sklepu Tab o wartości 100 zł.
kukbuk promocja

Prenumerata to świat KUKBUK-a w jednym miejscu dla tych, którzy chcą cieszyć się magazynem od razu, z dostawą pod drzwi. Na wszystkich, którzy zdecydują się zakupić roczną prenumeratę magazynu, czeka jeden numer w prezencie, wyjątkowe niespodzianki oraz osobisty list z podziękowaniem za przyjaźń i lojalność wobec naszego tytułu.

Pierwsze 50 osób, które wykupią prenumeratę od wydania specjalnego KUKBUK Zima 2016, mamy specjalny prezent – kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Tab!

PRZEJDŹ DO SKLEPU I KUP PRENUMERATĘ!

 

À Tab to marka, która inspiruje dobrym smakiem, kusi elegancją i zaprasza na spotkanie przy stole. Została stworzona z myślą o osobach, dla których gotowanie jest połączeniem pasji, świadomego wyboru lepszej jakości życia oraz radości dzielonej wraz z rodziną i przyjaciółmi. W à Tab znajdziemy wszystko to, co niezbędne do urządzenia kuchni i jadalni, między innymi drobne dodatki, praktyczne akcesoria, naczynia, artykuły tekstylne, dekoracje oraz sprzęt AGD. W ofercie dostępne są zarówno produkty sprzedawane pod własną marką, jak i artykuły innych, znanych producentów, na przykład: Joseph Joseph, Kenwood, Jamie Oliver, Gerlach.

 

 

Regulamin akcji


© KUKBUK 2018