Wygraj zaproszenia na galę wręczenia certyfikatów KUKBUK Poleca! - KUKBUK

Wygraj zaproszenia na galę wręczenia certyfikatów KUKBUK Poleca!

I edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony lokalnych producentów oraz rzemieślników. Do redakcji dotarło ponad 450 produktów od ponad 100 wytwórców.

Tekst: redakcja

jedzenie

Certyfikat „KUKBUK Poleca” jest symbolem uczciwego produktu – ma zwiększać popularność godnych zaufania producentów i wskazywać tych, od których warto kupować. Zostaje przyznany na rok, co oznacza, że tegoroczni laureaci będą mogli się nim legitymować do połowy 2019 roku.

„KUKBUK Poleca” skierowany jest do producentów, rzemieślników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych i wszystkich tych, którzy dzielą się swoją pasją, tworząc produkty wyjątkowe i czyniąc nasze życie piękniejszym. Chcemy, aby nasz certyfikat stał się wiarygodnym symbolem uczciwego i sprawdzonego produktu najwyższej jakości – mamy nadzieję, że zachęci on do zakupów jeszcze więcej klientów!

Ubiegłoroczna, I edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony lokalnych producentów oraz rzemieślników. Do redakcji dotarło ponad 450 produktów od ponad 100 wytwórców. „KUKBUK Poleca” kończy się uroczystą galą, na której wręczane są wszystkim zwycięzcom certyfikaty. Wy też możecie się na niej pojawić! Mamy dla was 5 dwuosobowych zaproszeń. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

„Gdybyś miał wybrać jeden produkt regionalny, który najlepiej charakteryzuje Polskę, to co by to było?”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@kukbuk.pl. Czekamy na nie do 27 kwietnia. Zwycięzców ogłosimy tuż po majówce – 7 maja.


© KUKBUK 2018