Wygraj wejściówkę na warsztaty KUKBUK-a! - KUKBUK

Wygraj wejściówkę na warsztaty KUKBUK-a!

W najbliższy weekend szykujemy prawdziwą gratkę dla fanów gotowania w plenerze. Na każdy nasz dzień warsztatów podczas WEEKEND-u Z KUKBUKIEM 12 i 13 lipca na warszawskim Biobazarze, mamy po 20 wejściówek!
warsztaty_kukbuk

Na sobotnie warsztaty „Zamknij lato w słoiku” dostana się najszybsi:) Wystarczy tylko wysłać informację o chęci uczestnictwa na adres konkurs@kukbuk.com.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń!

 

Na 13 lipca, czyli warsztaty dla dzieci „Słodkie, zdrowe, orzechowe!”, wyślijcie zdjęcie, które będzie przedstawiać narysowaną przez waszego malucha ulubioną potrawę. Wybierzemy i nagrodzimy 20 prac. Powodzenia!

WEEKEND Z KUKBUK-iem

12.07 KUKBUK NA WYNOS

Kukbuk odpoczywa po ciężkim tygodniu i proponuje schować się wśród roślin ukrytych w gęstej metropolii. Na naszych leżakach i przy jazzowych standardach na pianinie w wykonaniu Maćka Chwały, odetchnie każdy.

12.00 – 13.30 Zamknij lato w słoiku
Warsztaty kulinarne dla dorosłych z wykorzystaniem jadalnych kwiatów oraz sezonowych owoców. Zrobimy zaskakujące połączenia, w tym konfitury na wynos!
Prowadzi Agata Wojda

13.07 KUKBUK RODZINA

Spędzimy niedziele w gronie rodziny i wspólnie przygotujemy miodowe słodkości.

10.00 – 12.00 Dzieci poznają ogród i podlewają rośliny

12.00 – 13.30 Budujemy hotel dla owadów
Warsztaty nie tylko dla dzieci. Budujemy hotel dla dziko żyjących zapylaczy, dzięki którym w naszych ogrodach nie zabraknie owoców i warzyw! Hotele będzie można zabrać ze sobą!
Prowadzi Agata Kostko-Ambroziak

13.30 – 15.00 Słodkie, zdrowe, orzechowe!
Warsztaty kulinarne dla dzieci. Nauczymy się robić słodkie i zdrowe batony oraz ciastka z orzechów, miodu i płatków!
Prowadzi Maja Sobczak


© KUKBUK 2018