Wygraj wakacyjny staż w KUKBUK-u! - KUKBUK

Wygraj wakacyjny staż w KUKBUK-u!

– Chcę z wami pracować! Czy można dołączyć do redakcji? Marzę o pracy w KUKBUK-u! – deklarujecie w swoich mejlach do nas i w komentarzach na Facebooku. Postanowiliśmy spełnić wasze marzenia i uchylić drzwi do naszej redakcji…
staz kukbuk

Nim się z wami spotkamy, musicie wykonać parę zadań. Chcemy się przekonać, czy jesteście wnikliwymi czytelnikami KUKBUK-a, jak duża jest wasza kulinarna wyobraźnia i co chcielibyście robić w naszej redakcji. Oto lista zadań dla zainteresowanych stażem w KUKBUK-u:

 

  1. Wejdź na naszą stronę i kliknij dział „Gotuje się”. Przygotuj trzy przykładowe newsy do tej rubryki – maksymalnie tysiąc znaków każdy.
  2. Przejrzyj ostatnie wydania magazynu, znajdź rubrykę „W Polskę idziemy” i wymyśl do niej dwa tematy.
  3. „Dekadencja na talerzu” to temat artykułu, który masz napisać do naszego magazynu. O czym by opowiadał? Prześlij nam krótki konspekt tekstu złożony z maksymalnie tysiąca znaków.
  4. Na pewno masz swoje ulubione danie, które możesz jeść bez przerwy. Zrób jego zdjęcie i opisz, skąd się wzięła twoja słabość do niego.
  5. Napisz, czego się spodziewasz po pracy w KUKBUK-u. Jakich doświadczeń?

 

Rozwiązania zadań prześlijcie na adres: staz@kukbuk.com.pl do 10 czerwca. Z wybranymi, pełnoletnimi kandydatami skontaktujemy się drogą mejlową i zaprosimy na rozmowę do redakcji. Staż może zaowocować stałą, płatną współpracą! Czekamy na was!


© KUKBUK 2018