Wygraj spotkanie z Rogerem Federerem - KUKBUK

Wygraj spotkanie z Rogerem Federerem

Czy gwiazda tenisa może jeść tyle czekolady, ile zechce? Już niebawem będzie można zapytać o to Rogera Federera, ambasadora marki Lindt.
roger federer lindt kukbuk

Roger Federer jest pierwszym ambasadorem marki w 170-letniej historii firmy. Zapytany o to, dlaczego zgodził się nim zostać, Federer odpowiada: „Pochodzę ze Szwajcarii, więc oczywiście już od dzieciństwa byłem wielkim fanem czekolady Lindt. Z podziwem patrzę na ich rozwój i innowacyjność”. Federer – sam będąc niekwestionowanym mistrzem – przyznaje, że bardzo cieszy się ze współpracy z mistrzem świata w klasie czekolad Premium: „Łączy nas wiele, a przede wszystkim nieustanne dążenie do doskonałości.”

 

Proste zasady – wysmakowana nagroda

Roger Federer będzie twarzą wrześniowej promocji konsumenckiej Lindt. Aby wziąć udział w promocji należy kupić dowolne produkty Lindt, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.excellence.pl w terminie 1-30.09.2016. Nagrodą główną w promocji będą dwa podwójne wyjazdy do Szwajcarii, połączone z osobistym spotkaniem z Rogerem Federerem, które odbędzie się w siedzibie firmy w Kilchbergu koło Zurichu. Atrakcją dla smakoszy będą także niewątpliwie czekoladowe warsztaty z Maîtres Chocolatiers Lindt, kolacja w typowej szwajcarskiej restauracji oraz zwiedzanie Zurichu. Nagrody dodatkowe to 10 toreb tenisowych z autografem Rogera Federera, wypełnionych pralinkami Lindor oraz 100 eleganckich zestawów czekolad Lindt.

 

Promocja pełna przyjemności

Od wyśmienitych czekolad EXCELLENCE do delikatnie rozpływających się w ustach pralinek LINDOR – wszystkie wyroby Lindt tworzone są z pasją po to by uwodzić zmysły miłośników czekolady na całym świecie.


© KUKBUK 2018