Wygraj publikację w KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE! - KUKBUK

Wygraj publikację w KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE!

Smaki najlepiej zapamiętujemy w podróży. W zakamarki walizek upychamy potem torebeczki przypraw i butelki sosów, aby po powrocie móc odtworzyć potrawy, które nas zachwyciły. Wspólnie z platformą kulinarną Targ Smaku mamy dla was konkurs, który będzie polegał właśnie na przygotowaniu ulubionego dania z dalekich lub bliskich wakacji.
kukbuk wnetrza i podroze

Ugotujcie coś, co przypomina wam najwspanialsze wakacje albo krótki wypad w nieznane. Zróbcie zdjęcie potrawie (w jak najlepszej jakości obrazu), a następnie umieśćcie je wraz z przepisem na swoim blogu (który należy dodać do nowego agregatu kulinarnego Targ Smaku). Link do notki koniecznie zgłoście do akcji kulinarnej tutaj.

Konkurs trwa do 9 marca 2015 roku do godziny 12. Piętnaście apetycznych przepisów, które zdobędą najwięcej „lajków” w serwisie, zostanie opublikowanych w galerii na stronie głównej Onet.pl, a najbardziej apetyczne, zdaniem redakcji KUKBUK-a, danie inspirowane podróżą, nagrodzimy publikacją w wydaniu specjalnym magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK Wnętrza i Podróże. Ogłoszenie zwycięzcy – 10.03. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018