Wygraj bilety na film "Nasza Młodsza Siostra" - KUKBUK

Wygraj bilety na film „Nasza Młodsza Siostra”

Poruszająca, słodko-gorzka historia rodzinna. Przedstawiamy najnowszy film uznanego japońskiego reżysera Hirokazu Kore-edy.
nasza mlodsza siostra kukbuk

Trzy siostry dowiadują się o śmierci ojca, którego nie widziały od 15 lat. Udają się na głęboką prowincję, żeby wziąć udział w pogrzebie. Poznają tam swoją młodszą, nastoletnią siostrę, o której istnieniu nie zdawały sobie sprawy. Zabierają ją ze sobą do wielkiego, starego domu w położonej w pobliżu Tokio nadmorskiej Kamakurze. To historia poszukiwania tożsamości i własnego miejsca, a także głęboka medytacją nad upływającym czasem i wiecznością, symbolizowaną przez miasto opierające się przemijaniu. Zdjęcia, próbujące uchwycić piękno krajobrazu i architektury, zapadają w pamięć szczególnie głęboko. Film, będący adaptacją znanego komiksu, niepozbawiony jest także humoru i ciepła.

nasza mlodsza siostra kukbuk

Możecie wygrać aż 20 podwójnych zaproszeń na seans, który odbędzie się w kinie Muranów 10 maja o godzinie 18. Wystarczy, że krótko opiszecie najśmieszniejszą lub najbardziej absurdalną przygodę, jaka przydarzyła się wam w trakcie rodzinnego obiadu i wyślecie ją na adres konkurs@kukbuk.com.pl. Rozwiązanie konkursu 9 maja. Powodzenia!


© KUKBUK 2018