Zostań mistrzem wołowiny - konkurs - KUKBUK

Zostań mistrzem wołowiny – konkurs

Ciągle słyszysz, że robisz najlepszy gulasz albo najsmaczniejsze burgery, a nawet nazywają cię mistrzem grilla? Weź udział w konkursie i wygraj publikację w KUKBUK-u!
wolowina konkurs kukbuk

Nie musisz być profesjonalnym kucharzem, wystarczy, że czujesz miętę do mięsa i potrafisz je dobrze przygotować! Zapisz się do Klubu Miłośników Wołowiny QMP (członkostwo jest bezpłatne), a następnie wyślij opis swojego popisowego dania na adres konkurs@kochamwolowine.pl. Twoje zgłoszenie powinno zawierać nazwę potrawy, jej zdjęcie, dokładną listę użytych składników oraz krótką instrukcję przygotowania. Wołowina użyta do przepisu musi być z certyfikatem QMP.

 

Uwaga, organizatorom zależy na promocji rzadziej wykorzystywanych części tuszy wołowej, więc z konkursu zostały wykluczone droższe i popularniejsze części, takie jak rostbef, antrykot czy polędwica. Pamiętajcie o tym, chwytając za patelnię! To dobra wiadomość dla kreatywnych kucharzy – podobnie jak ta, że liczba przepisów nie jest określona. Możecie więc wysłać nawet parę zgłoszeń!

 

22 czerwca jury pod przewodnictwem Grzegorza Łapanowskiego wybierze dziewięciu finalistów, którzy 13 lipca w Warszawie, podczas drugiego etapu – gotowania na żywo, zmierzą się w walce o tytuł mistrza wołowiny. Nawet jeśli wasz przepis nie przypadnie do gustu konkursowej kapitule, macie jeszcze szansę na sukces dzięki głosowaniu na Facebooku. Nagrodzony zostanie jeden laureat, którego potrawa zbierze najwięcej punktów! Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, wysokiej jakości sprzęt kuchenny i publikacja przepisu oraz zdjęcia autora w KUKBUK-u. Jest więc o co gotować, smażyć i piec!

 

Szczegółowe informacje na stronie organizatora.


© KUKBUK 2018