Zostań chefem KUKBUKA - KUKBUK

Zostań chefem KUKBUKA

Lato zaczyna pachnieć dojrzałymi owocami. Najchętniej zapiekamy je w ciastach!
tort_sliwki kukbuk

Śliwki, morele, maliny, wiśnie i jagody – kuszą ze straganów tak bardzo, że nie sposób im się oprzeć. Znajomi i rodzina dzielą się zbiorami z działki, a na spacerze zawsze znajdzie się samotne drzewko, pod którym piętrzą się pierwsze jabłka, jeszcze trochę kwaśne i idealne na szarlotkę. Sierpień upłynie nam pod znakiem owocowych ciast, przecież nic nie może się zmarnować!

 

Kruche ze śliwkami, migdałowy paj z wiśniami, jagodzianki, ucierane ciasto z morelami… lista naszych ulubionych wypieków jest długa, ale jesteśmy bardzo ciekawi waszych propozycji!

 

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – w sierpniu są to ciasta z owocami. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.


1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w sierpniu motyw przewodni to ciasta z owocami.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału, a najlepsza trójka otrzyma blendery ręczne BK3014 od marki Amica.

6. W finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!


chef kukbuka konkurs

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Trzy przepisy z największą ilością głosów zostaną nagrodzone blenderami ręcznymi BK3014 marki Amica. Zdobywca pierwszego miejsca zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do pozostałych zwycięzców – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu. Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze pomysły!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018