Zapraszamy na warsztaty z Kukbukiem, Batidą i Kitchenaid - KUKBUK

Zapraszamy na warsztaty z Kukbukiem, Batidą i Kitchenaid

Tym razem poświęcone będą trudnej sztuce przygotowywania owocowych tart.
warsztaty kukbuk batida

Na ostatnim spotkaniu nauczyliśmy się, jak perfekcyjnie wyrabiać i wypiekać kapryśne ciasto drożdżowe – o naszych zmaganiach z nim możecie przeczytać tutaj. Przed nami sezon na wspaniałe polskie owoce: truskawki, maliny, czereśnie, wiśnie. To ostatni dzwonek, żeby podszkolić się w przygotowywaniu słodkich ciast, będących najlepszym zwieńczeniem każdego obiadu i każdej wystawnej kolacji. Już 29 maja w Batidzie Wilanów (ul. Franciszka Klimczaka 17) o godzinie 12 odbędą się kolejne słodkie warsztaty. Tym razem mamy dla was aż osiem zaproszeń! Dostaną je osoby, które do 24 maja na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlą odpowiedź na pytanie: jaką najdziwniejszą potrawę da się przyrządzić z użyciem owoców? 25 maja wybierzemy najciekawsze pomysły. Powodzenia!

 

REGULAMIN

 

Batida – rodzinna, warszawska cukiernia z tradycjami prowadzona przez trzy pokolenia pań Radziszewskich. Od 25 lat stara się zachwycać podniebienia warszawiaków, serwując wypieki robione według oryginalnych francuskich receptur. W eleganckich, gustownych wnętrzach nawiązujących do klimatu „starej Warszawy” goście mogą zjeść wykwintne śniadanie, lunch, obiad, skosztować wyjątkowych deserów oraz świeżego pieczywa.

 

KitchenAid – legenda Ameryki. Firma, której istotę najlepiej oddają słowa profesjonalizm i styl. Oferuje pod jedną marką najliczniejszą gamę urządzeń ADG z «górnej półki», w najszerszej palecie barw dostępnych na rynku. Gwiazdą oferty jest wielofunkcyjny mikser planetarny, który liczy sobie już prawie sto lat. Do dziś jest najbardziej lubiany i najczęściej wybierany przez zawodowców, pozostając obiektem westchnień właścicieli pięknych wnętrz i entuzjastów domowego gotowania. Mikser z serii Artisan, ubrany w stylową formę lat sześćdziesiątych i 30 kolorów lakieru, będzie ozdobą najmodniejszej kuchni. Ten artysta z profesjonalnym podejściem, łączy efektowną estetykę i amerykańską funkcjonalność. Całkowicie metalowa, solidna konstrukcja, gwarantuje wytrzymałość, a duży zapas mocy pozwala wyrobić każde ciasto z perfekcyjnym napowietrzaniem. Mikser wykonuje czynności wielu urządzeń, zajmując przy tym miejsce jednego.


© KUKBUK 2018