Zapraszamy na Slow Weekend - KUKBUK

Zapraszamy na Slow Weekend

slow_weekend kukbuk

Przedświąteczna gorączka często zmusza nas do gonitwy po sklepach i zwykle kończy się przypadkowymi zakupami. Warto na chwilę zwolnić, chociażby po to, żeby zastanowić się, jakie prezenty naprawdę sprawią radość naszym bliskim. Zapraszamy was na Slow Weekend, który odbędzie się już w następny weekend, 13-14 grudnia, w praskim centrum kulturalnym SOHO Factory.

Slow Weekend to największa impreza promująca trend ‘Slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentuje ponad 300 projektantów i twórców. Będziecie mogli kupić u nich odzież, zabawki dla dzieci, akcesoria do domu i naturalne kosmetyki. W strefie Slow Food pojawią się lokalni producenci żywności i stanowiska waszych ulubionych knajpek i lokali. Przyjadą tez foodtrucki i nakarmią was pieczonymi ziemniakami, naleśnikami i burgerami (a wśród nich najsmaczniejsze kanapki z foodtrucka Car City Burger, o którym pisaliśmy tutaj).

Podczas imprezy będzie można nie tylko kupić prezenty dla najbliższych, ale także podarować coś maluchom, na które pod choinką może nic nie czekać. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i portal Da Wanda organizują zbiórkę prezentów świątecznych dla dzieci opuszczonych i osieroconych. Przydadzą się zarówno zabawki i słodycze, ale także artykuły szkolne i ubrania.

KUKBUK-a nie może na takim wydarzeniu zabraknąć. Będziemy na was czekać z magazynami, wydaniem specjalnym KUKBUK Święta i pięknymi zestawami do pakowania prezentów. Do zobaczenia!

Targi Slow Weekend
13-14. grudnia 2014, Soho Factory, Warszawa, ul. Mińska 25
10:00 – 20:00, wstęp wolny


© KUKBUK 2018