Wzory na gwiazdkę! - KUKBUK

Wzory na gwiazdkę!

Świąteczna edycja targów WZORY to okazja dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych.
plakat WZORY 20ta edycja

Podczas dwóch dni – 16 i 17 grudnia, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zaprezentuje się ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Wszyscy spóźnialscy i ci, którzy szukają unikatowych prezentów znajdą je w strefie z podarunkami na drugim piętrze. naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku.

W specjalnej strefie dziecięcej przewidziane są atrakcje dla maluchów.

W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienia dla dzieci. O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”. O godzinie 16.00 w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh! poprowadzą warsztaty dla dzieci, na których pokażą jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust.

Przez cały dzień będą odbywały się Bazgrołaki– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.

Bazgrołaki

W sobotę w godz. 12:00 – 16:00 na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 – spotkanie biznesowo – networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. W jego ramach odbędą się wykłady:

12.00 – Łukasz Misiło – Otwarcie spotkania

12.30 – Justyna Kopeć (Blue Brand) – Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej

13.00 – Iwone E. Gałecka ( Grupa Kreatywna bdb+) – Marketing relacji

13.30 – Kinga Konopko (Architekt Support) – Tajniki współpracy z architektem

14.15 – Agnieszka Gniotek ( Galeria Xanatu) – Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej.

0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.

Projektanci, firmy i designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku akcji przyświeca idea promowania adopcji starszych zwierząt – tych, które mają najmniejsze szanse na nowy dom. Fundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów – goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę – cegiełkę akcji z portretem zwierzaka.

Wstęp 5 zł

Bilet on-line z aplikacją Going.

Więcej informacji w wydarzeniu na  Facebooku.


© KUKBUK 2018