Wolne w barwach jesieni. KUKBUK-owy plan na weekend - KUKBUK

Wolne w barwach jesieni. KUKBUK-owy plan na weekend

Zrelaksujemy się przy drinkach, poćwiczymy piwną jogę i zjemy pyszności od Laury Osęki. Będą podróże w czasie i przestrzeni. Przed nami weekend pełen wrażeń.

Tekst: Magda Malicka
Grafika: Magda Pilaczyńska

plan na weekend

Poznańskie Targi Piwne, 9-10 listopada (piątek-sobota)

W sobotę będziemy kosztować piwa. I cieszyć się, że ma aż tyle smaków! W Poznaniu, dokąd pojedziemy na Targi Piwne, do naszej dyspozycji będzie aż 900 rodzajów piwa, cydrów i miodów pitnych. Jeśli procenty pobudzą nasz apetyt, pójdziemy coś przegryźć – tegorocznym targom towarzyszy impreza Street Food Spot. Na pewno zjemy za dużo, dlatego później spalimy kalorie podczas piwnej jogi.

Warsztaty plastyczne „A cóż to leży na talerzu”, 10 listopada (sobota), Warszawa

Najmłodsi, którym piwa jeszcze pić nie wolno, sobotę mogą spędzić kreatywnie. Pójdziemy z nimi do warszawskiej księgarni Dwie Siostry na rodzinne warsztaty plastyczne. Wspólnie będziemy poznawać świat warzyw, korzystać z atrakcji z pogranicza sztuki, literatury i kulinariów.

Gotowanie z Laurą Osęką, 10 listopada (sobota), Warszawa

Po warsztatach pobiegniemy do Fabryki Norblina na BioBazar, by popołudnie spędzić z Laurą Osęką, która poczęstuje gości pysznościami rodem ze swojej najnowszej książki „Miska szczęścia”. Potem pokaże nam, jak w kilka chwil ugotować coś prostego i smacznego.

BackRoom Bar, Warszawa

Z Fabryki Norblina przeniesiemy się do Back Room Baru przy Koszykowej. To nowe miejsce na koktajlowej mapie Warszawy. Wystrój nawiązujący do lat 30. XX wieku, przydymione światło, sączący się z głośników jazz, a do tego doskonałe drinki. Tu zrelaksujemy się po dniu pełnym wrażeń.


© KUKBUK 2018