Wegetariański rock & roll nad Wisłą - KUKBUK

Wegetariański rock & roll nad Wisłą

Bojowników o niejedzenie zwierząt cechują czyste intencje i cele, ale środki ich walki bywają bardzo brudne – posłuchajcie tylko niskobudżetowego rock'n'rolla grupy The Stubs, a przekonacie się, o co chodzi.

Fot.: materiały promocyjne

wege piknik kukbuk

Zarezerwujcie sobie czas w niedzielę 10. maja i przygotujcie się na koniec początku. Trzeciego i ostatniego dnia weekendu otwarcia klubu Hocki Klocki odbędzie się Wege Piknik. Oprawą kulinarną zajmą się przedstawiciele najsmaczniejszych wegetariańskich miejsc oraz niezależnych inicjatyw kulinarnych, m.in.: Kubek i Ołówek, Mysa, Chwast Food, Roślina, VEG Deli, Pop Up Bi Bim Bap, Vege Kiosk, Manufaktura Ziarna. Piknikowanie zacznie się już o 11:00 i trwać będzie cały dzień, więc wpadnijcie na śniadanie, obiad czy kolację – lub wszystko po kolei.

 

W przygotowaniach do imprezy nie ucierpi żadne zwierzę, jednak nie znaczy to, że mordercze instynkty uczestników pozostaną niezaspokojone. O godzinie 18.30, na zakończenie pikniku, odbędzie się koncert zespołu The Stubs i możecie być pewni, że ci chłopcy dokonają porządnej masakry mikrofonów, strun i talerzy.

 

Przestrzeń klubowa Hocki Klocki/nad Wisłą umiejscowiona jest przy Bulwarze Flotylli Wiślanej w Warszawie. Oprócz koncertów i imprez klub przygotowuje także szeroką ofertę darmowych zajęć sportowych, rekreacyjnych, artystycznych i edukacyjnych. Więcej informacji tutaj.


© KUKBUK 2018