Wege Festiwal zaprasza do Łodzi - KUKBUK

Wege Festiwal zaprasza do Łodzi

Foodtrucki kiedyś kojarzyły się głównie z burgerami, dziś serwują dania z roślin.

Tekst: redakcja
Zdjęcia: materiały promocyjne

kukbuk wege festiwal lodz

Wege Festiwal Foodtruckowy po zimowej przerwie powraca do Łodzi. To za każdym razem świetna okazja do spróbowania nowych potraw i odkrycia nieznanych smaków. Nie inaczej będzie podczas tej edycji imprezy na Piotrkowskiej 217!
23 kwietnia sezon na foodtrucki rozpocznie się wegetariańskim piknikowaniem. Tego dnia, na znanej wszystkim P217, Łodzianie będą mogli raczyć się oryginalnymi bezmięsnymi potrawami w festiwalowej atmosferze.

Przestrzeń przy Piotrkowskiej 217 zapełni się food truckami i stoiskami z daniami wegetariańskimi i wegańskimi. Burgery, grillowane warzywa, kopytka, humusy, domowe pierogi, sery na ciepło, soki świeżo wyciskane, a na deser brownie, kołacze, ciasta, desery, baklava, tajskie lody i wyśmienite kawy. To idealna okazja do spróbowania nieznanych jeszcze smaków i udowodnienia mięsożercom, że roślinnie znaczy pysznie! Wege Festiwal Foodtruckowy to impreza na której z całą rodziną, przyjaciółmi, znajomymi można zdrowo zjeść na świeżym powietrzu i wspólnie cieszyć się, że wiosna w końcu nadeszła. Oby pogoda dopisała!

Więcej informacji na Facebooku.


© KUKBUK 2018