Warzywo - wygraj książkę Dominiki Wójciak - KUKBUK

Warzywo – wygraj książkę Dominiki Wójciak

Ile jest sposobów na jarzynę? Dla kucharza z wyobraźnią nieskończenie wiele.
dominika wojciak kukbuk

Warzywa już dawno przestały grać role drugoplanowe. Jemy je nie tylko na obiad, lecz także w owsiankach, ciastach czy słodkich kremach i nie przestajemy szukać nowych, ciekawych przepisów na ich wykorzystanie. Dlatego z radością wzięliśmy do ręki nową książkę Dominiki Wójciak, zwyciężczyni trzeciej edycji programu MasterChef. Z Dominiką o gotowaniu, podróżach i spotkaniu z Gordonem Ramsayem rozmawialiśmy bezpośrednio po zakończeniu programu, wtedy też ukazała się jej pierwsza książka. „Kulinarne opowieści”.

 

„Warzywo” to propozycja dla tych, którzy lubią jeść sezonowo i niebanalnie. Chałwowa owsianka z dynią czy ryż na mleku z marchewką i kardamonem sprawdzą się na rozgrzewające, jesienne śniadanie. Pizza z kalafiora i burak po burgundzku podbiją wasze serca w porze obiadu, a ciasto owsiane z dynią i orzechami w karmelu czy crepes suzette z węgierkami osłodzą szare dni. Książkę otwiera sezonowy kalendarz z krótkim opisem najsmaczniejszych warzyw, którym poświęcone są poszczególne rozdziały. Przeglądając strony, przy kolejnych apetycznych zdjęciach autorstwa Dominiki zaznaczamy potrawy do koniecznego wypróbowania. Przepisy są proste i łączą w sobie ogólnodostępne, sezonowe składniki, testowanie można więc zacząć od zaraz!

 

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy książki „Warzywo” Dominiki Wójciak. Dostaną je osoby, które do 10 listopada do godziny 12 w komentarzu pod tym postem opowiedzą nam o swojej aktualnej warzywnej miłości. Co króluje obecnie w waszej kuchni i w jaki sposób przygotowujecie ulubioną jarzynę? Autorzy najciekawszych komentarzy zostaną nagrodzeni książkami. Powodzenia!
REGULAMIN

 

Uwaga! Dla wszystkich czytelników KUKBUK-a wydawnictwo Pascal przygotowało specjalną niespodziankę – rabat 25% do wykorzystania na całą ofertę wydawnictwa. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać hasło „kukbuk”. Rabat możecie wykorzystać na zakup świątecznych prezentów, bo jest ważny aż do 4 grudnia.


© KUKBUK 2018