"Sztuka kochania" na żywo - KUKBUK

„Sztuka kochania” na żywo

Oglądaliście film o Michalinie Wisłockiej z wypiekami na twarzy i chcecie odwiedzić miejsce, gdzie wszystko się zaczęło? Koniecznie wybierzcie się na Festiwal w Lubniewicach.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe

„Sztuka kochania” na żywo
logo-festiwal-wislowcka-kukbuk

W dniach 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach odbędzie się Festiwal Michaliny Wisłockiej, na którym zostanie wyświetlony film „Sztuka kochania”. Będzie to pierwsze takie wydarzenie poświęcone tej kontrowersyjnej autorce. Poprzez film Lubniewice stały się rozpoznawalne na skalę narodową i zostały nazwane miejscem szczęśliwej miłości. To tu Michalina Wisłocka poznała Jerzego, swoją największą miłość , tu również zaczęła pisać swoją powieść. Odwiedzając park miłości w Lubniewicach, gdzie odbędzie się Festiwal, można poczuć na własnej skórze miejsce, o którym z nostalgią wspominała słynna doktor. Zabytkowy park położony jest nad brzegiem jeziora Lubiąż i niedawno zyskał nowy wygląd. W parku postawiono liczne rzeźby o tematyce miłosnej, na odrestaurowanym „Moście Miłości” goście mogą zawiesić kłódki  symbolizujące trwałość uczuć, a zaraz obok usiąść na „Ławeczce Miłości”.

To nie wszystkie atrakcje tego urokliwego miejsca. Całość zwieńczy koncert Marysi Sadowskiej, która zainauguruje swoją jesienną trasę koncertową „Sztuka Kochania – najpiękniejsze piosenki o miłości”. Na scenie wystąpi również Ania Dąbrowska, promując swoją nową płytę „Dla naiwnych marzycieli”, Krzysztof Daukszewicz oraz spektakl muzyczny „Paryż i Ty”. Zapraszamy!

 

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/FestiwalMichalinyWislockiej/


© KUKBUK 2018