"Szef" - do wygrania film na DVD - KUKBUK

„Szef” – do wygrania film na DVD

Filmów z jedzeniem w tle nigdy za wiele. Wyjątkowo dobrze ogląda je się w domowych pieleszach, gdzie rosnący z każdym kadrem apetyt można łatwo zaspokoić jarmużowymi czipsami czy miseczką hummusu. Dla wszystkich miłośników kina kulinarnego mamy konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 egzemplarzy filmu „Szef“ Jona Favreau na DVD.
szef film kukbuk

O filmie „Szef“ pisaliśmy już tutaj. Agatę Wojdę zainspirował na tyle, że poświęciła mu post na swoim KUKBUK-owym blogu. Agata pisze:

 

„To film bardzo osobisty. Napisany, wyreżyserowany, wyprodukowany i zagrany przez jedną osobę – Jona Favreau. I nie dziwi mnie news, że wymyślił to wszystko w dwa tygodnie. Świat zachwycił się historią świetnego szefa kuchni, który zdecydowanie za długo słuchał oczekiwań swojego restauratora, nie mógł realizować własnych pomysłów i podobno z objawami wypalenia serwował sprawdzone, kulinarne banały. A jego kręciły kanapki kubańskie. Zaciekawiło mnie, kim jest w realu facet ze szklanego ekranu, bo musiał taki istnieć. To Roy Choi, 44-letni szef kuchni Kogi Korean BBQ z ulic Kalifornii, który zaczynał od przekupywania klubowych ochroniarzy darmowym jedzeniem z trucka. Jeden z prekursorów kontaktu przez portale społecznościowe z blogerami, dziennikarzami i ulicą. To ludzie na Twitterze decydują, gdzie powinny stanąć trucki.“

 

Cały tekst Agaty znajdziecie tutaj, a gdy nabierzecie apetytu, napiszcie w komentarzu pod tym artykułem, co najchętniej podjadacie, oglądając filmy. Macie czas do 24 listopada do godziny 12. Pięć najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych płytami DVD z filmem „Szef“. Powodzenia!


© KUKBUK 2018