Święto plonów, czyli jesienne warsztaty z KUKBUK-iem - KUKBUK

Święto plonów, czyli jesienne warsztaty z KUKBUK-iem

Na początku września do sklepów trafi jesienny numer KUKBUK-a, pełen krzepiących przepisów na nadchodzącą jesień. Zanim zaczniecie je testować w swoich kuchniach, zapraszamy was na warsztaty z nadwornym kucharzem KUKBUK-a Piotrem Bruś-Klepackim.
jesien warsztaty kukbuk

Tematem pierwszych jesiennych zajęć, które odbędą się 8 września w Studiu Kulinarnym CookUp na warszawskim Mokotowie, będzie święto plonów, czyli strączki, dojrzałe na słońcu owoce i lawenda. Pod okiem Piotra Bruś-Klepackiego przygotujecie dania według najciekawszych przepisów z jesiennego numeru oraz konfitury, które będziecie mogli zabrać do domu w KUKBUK-owych słoiczkach. „Święto plonów“ to pierwsze z cyklu KUKBUK-owych warsztatów w mokotowskim Studiu Kulinarnym CookUp. Koszt udziału w warsztatach to 320 zł za osobę, liczba miejsc jest ograniczona. Uwaga, dla naszych prenumeratorów przygotowaliśmy specjalny rabat 15%!

 

Jak zapisać się na warsztaty?

1. Wchodzimy na stronę http://www.cookup.pl/warsztaty

2. Wśród dostępnych zajęć wybieramy „Święto plonów, czyli jesienne warsztaty z KUKBUK-iem”.

3. Wypełniamy formularz rejestracyjny.

4. Płacimy poprzez serwis transferuj.pl (via paypal lub przekierowanie na stronę wybranego banku), jako dowód wpłaty otrzymamy maila z potwierdzeniem.

 

Do zobaczenia na święcie plonów!

 


© KUKBUK 2018