Święta we wzory - KUKBUK

Święta we wzory

Najlepszy polski dizajn będzie dobrze wyglądał pod choinką. W Mikołajki wpadnijcie po świąteczne zakupy na targi Wzory.

Grafika: materiały promocyjne

targi designu kukbuk

Po sukcesie zeszłorocznej mikołajkowej edycji Świąteczne Warszawskie Targi Designu wracają w tym roku do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. W niedzielę 6 grudnia Warszawę czeka prawdziwe święto wzornictwa przemysłowego – ponad 180 wystawców pokaże meble, oświetlenie, ceramikę, zabawki, akcesoria dla zwierząt, wyroby papiernicze i wiele innych drobiazgów. W wyjątkowej, świątecznej atmosferze spotkamy się z najciekawszymi projektantami, jeśli więc szukacie niepowtarzalnych prezentów pod choinkę, ręcznie robionych przez najwyższej klasy rzemieślników, koniecznie zajrzyjcie na targi. Oprócz mebli, ceramiki i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia wnętrz, na tegorocznych targach czekać będzie na was strefa prezentowa z mnóstwem pomysłów na niebanalne upominki dla najbliższych.

Jeśli nie chcecie ulegać gorączce świątecznych zakupów, organizatorzy targów mają dla was alternatywę – na tegorocznych Wzorach będziecie mieli okazję własnoręcznie wykonać prezenty dla najbliższych. W planach są m.in. warsztaty stolarki dla kobiet, których uczestniczki poznają różne gatunki drewna, będą mogły pod okiem doświadczonych specjalistów spróbować swoich sił z dłutem i heblem oraz wykonać drewniane ozdoby świąteczne. Będzie również warsztat florystyczny, na którym Agnieszka Kostrzyńska z kwiaciarni Stokrotka pokaże jak robić własne świąteczne wianki.

Jak zawsze Wzory będą pełne atrakcji dla najmłodszych – w Małej Akademii Dizajnu dzieci zaprojektują Dom Świętego Mikołaja, a Roli Poli przygotuje zabawę w projektanta – najmłodsi uczestnicy targów będą mogli zaprojektować własną torebkę i własnoręcznie ją przyozdobić według swojego pomysłu. Z kolei Monika Mincewicz zaprasza na swój warsztat przestrzennej ilustracji zarówno dzieci, jak i dorosłych. W czasie zajęć wykonamy trójwymiarową ilustrację miasta lub pejzażu z tekturki do fragmentu tekstu.

Jeśli nie zdążycie kupić wszystkich prezentów, organizatorzy Wzorów zapraszają do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich także tuż przed świętami. Od 18 do 23 grudnia odbędzie się tam Wzorowy Targ prezentowy.

Dokładne godziny rozpoczęcia warsztatów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku, oraz na stronie www.wzorytargi.plKoniecznie obejrzyjcie też film z zeszłorocznej edycji Wzorów. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie równie pięknie i już się nie możemy doczekać!

WZORY

6 grudnia  w godzinach 11-20

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich

ul. Bracka 25

Grafika: materiały promocyjne


© KUKBUK 2018