Święta w rytmie slow - KUKBUK

Święta w rytmie slow

Pora powoli wyruszać w poszukiwaniu prezentów. Zapraszamy na Slow Weekend do Soho Factory.
slow weekend kukbuk

 

Organizatorzy Slow Weekend przekonują, że nie warto zostawiać kompletowania prezentów dla najbliższych na ostatni moment i zachęcają do spokojnych zakupów w przyjemnej atmosferze i zwolnionym tempie. Największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu polskich projektantów, twórców oraz producentów Slow ponownie odbędzie się w praskim centrum Soho Factory w drugi weekend grudnia. W trakcie trzeciej edycji festiwalu swoje produkty zaprezentuje 300 wyselekcjonowanych wystawców a na zmęczonych zakupami czekać będzie pełna atrakcji strefa relaksu.

 

Przestrzeń festiwalu zostanie podzielona na kilka stref. W strefie sprzedaży swoje stoiska zaprezentują m.in. projektanci mody – kupimy tu starannie wyselekcjonowaną odzież, biżuterię i akcesoria polskich twórców. Nie zabraknie prezentów dla najmłodszych – ubrań zabawek i książek – a miłośnicy dobrych wydawnictw będą mogli szukać skarbów w księgarni. Będą też stoiska z polskim designem i dodatkami do wyposażenia domu, a na pasjonatów klasyki będzie czekać Winyl Market. Slow Weekend to także okazja do zadbania o siebie – w strefie Ciało możemy kupić naturalne kosmetyki od polskich producentów, ale też wypróbować ich działanie na miejscu, korzystając z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych.

 

Wszyscy wiemy, jak wyczerpujące potrafią być całodniowe zakupy świąteczne, nie martwcie się, Slow Weekend zadba także o wasz głód. W strefie Slow Food rozstawią swoje stoiska producenci lokalnej żywności oraz lokale gastronomiczne z propozycjami do zjedzenia na miejscu i na wynos, a Slow Market zorganizuje zlot najlepszych warszawskich food trucków. Po skończonych zakupach warto zostać w Soho i zrelaksować się na leżakach w strefie Chill – będzie muzyka, bar z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi a przede wszystkim zasłużony przedświąteczny odpoczynek.

 

Śledźcie stronę wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco aktualizowana jest lista wystawców i dodatkowych atrakcji oraz wszystkie praktyczne informacje dotyczące wydarzenia. Oczywiście na targach Slow Weekend nie zabraknie także KUKBUK-a. Będziemy na was czekać z magazynami i naszymi KUKBUK-owymi gadżetami, które doskonale sprawdzą się jako prezenty świąteczne dla najbliższych łasuchów. Do zobaczenia w drugi weekend grudnia w Soho Factory!

 

Godziny otwarcia: 12-13 grudnia od 11.00 do 19.00

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Po terenie festiwalu swobodnie mogą poruszać się osoby niepełnosprawne. Mile widziani są czworonożni towarzysze.

Grafika: materiały promocyjne


© KUKBUK 2018