Śniadanie nad Wisłą - KUKBUK

Śniadanie nad Wisłą

Targ Śniadaniowy o(d)żywia kolejną lokalizację w Warszawie: Powiśle.

Targ Śniadaniowy wraz z Muzeum nad Wisłą, filią Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza nad Wisłę na śniadanie i zwiedzanie. W każdą sobotę od 11:00 do 20:00 przez cały sezon letni, na odwiedzających będzie czekać kilkunastu wystawców przy nowym, atrakcyjnym budynku Muzeum, w parkowym otoczeniu tuż przy Wiśle.

Powiśle przy MSN to czwarta lokalizacja Targu Śniadaniowego w tym sezonie. W nowym miejscu przy Muzeum nad Wisłą tradycyjnie znajdzie się szeroki wybór wysokiej jakości produktów spożywczych i gotowych dań od najlepszych dostawców: warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia wegetariańska czy produkty bez glutenu. Będą nie tylko kuchnie świata, lecz także smakołyki tradycyjne i regionalne.
W budynku Muzeum odwiedzający będą mogli oglądać wystawę „Syrena herbem twym zwodnicza“, która 25 marca zainaugurowała działalność pawilonu oraz największą w Polsce, bo mierzącą 1600 m.kw., kompozycję malarską Sławomira Pawszaka przygotowaną na fasadzie przez Good Looking Studio. Nazwa Muzeum nad Wisłą powstała dla odróżnienia od głównej siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej przy ulicy Pańskiej 3. Muzeum nad Wisłą działać będzie do czasu wybudowania gmachu na placu Defilad.

 

Targ Śniadaniowy przy Muzeum nad Wisłą, filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Wybrzeże Kościuszkowskie 22

Godziny otwarcia: 11:00-20:00

Wydarzenie na Facebooku

 

 


© KUKBUK 2018