Smakuj trójmiasto - tu króluje mięso! - KUKBUK

Smakuj trójmiasto – tu króluje mięso!

Zapraszamy wszystkich mięsożerców na festiwal kulinarny do Trójmiasta.
smakuj trojmiasto targ kukbuk

Jeśli wraz z nadejściem jesieni macie większą ochotę na burgery, klopsiki, kiełbaski, pieczenie i mięsne sosy, mamy dla was dobrą wiadomość. Już 25 września odbędzie się festiwal Smakuj Trójmiasto MEAT Edition.

 

Podczas wydarzenia restauracje i wystawcy sprzedawać będą na swoich stoiskach potrawy z mięsem w małych degustacyjnych oraz normalnych porcjach, a także na wynos. Na uczestników czeka m.in: najlepsza polska wołowina, cielęcina, kurczak, dziczyzna, a także ryby, owoce morza i stoiska z przyprawami oraz półprodukty do przyrządzenia w domu.

 

Ponadto festiwalowi towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe, a wśród nich pokazy topowych szefów kuchni, m.in. Adama Woźniaka i Przemka Formeli, którzy zaprezentują uczestnikom pokaz kulinarny z udziałem dań mięsnych, bitwa food trucków na kuchnię tradycyjną i molekularną, promująca nowy serial TVN „Na Noże” oraz grillowanie na trawie przed Starym Maneżem.

 

Smakuj Trójmiasto Meat Edition odbędzie się 25 września 2016 w godz. 11.00-19.00 w Starym Maneżu na terenie Gdańskiego Garnizonu Kultury w Gdańsku (ul. Słowackiego 23). Wstęp kosztuje 5 zł, a dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie. Przygotujcie gotówkę, bo nie będzie można płacić kartą. Więcej informacji znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia. Jeżeli uwielbiacie mięso, nie może was zabraknąć na festiwalu!


© KUKBUK 2018