Sezonowe wianki Kukbuka - KUKBUK

Sezonowe wianki Kukbuka

Nie o cuda-wianki chodzi, lecz o prawdziwe, cudne wianki – nauczymy was sztuki ich wyplatania!
wianki kukbuka

Kwiaty nas inspirują – związkom florystyki i kulinariów poświęciliśmy obszerną sesję zdjęciową w dziewiątym numerze magazynu KUKBUK. Jej kulisy oraz rozmowę z pracującymi przy niej florystami możecie podejrzeć na naszej stronie internetowej.

 

Tym razem będzie jak w piosence: wiła wianki i rzucała je do falującej wody, bo zapraszamy was na warsztaty wyplatania wianków nad Wisłę, do klubu Sezon!

 

Na zajęciach, które odbędą się 30 maja (początek o godzinie 16), będziecie mogli własnoręcznie, pod czujnym okiem Kornelii Pieniak, stworzyć ulotną, pachnącą kompozycję. Niebawem ogłosimy konkurs, w którym rozdamy piętnaście miejsc na warsztatach.

 

W programie przewidzieliśmy więcej atrakcji. Nieco wcześniej, o godzinie 14, zaczną się zajęcia z plecenia wianków z… papieru! Ta propozycja, przeznaczona dla najmłodszych, została przygotowana przez Mysie Harce, firmę specjalizującą się w organizacji imprez dla dzieci.

 

Po twórczej pracy przyjdzie czas na odpoczynek – będziecie mogli orzeźwić się chłodnym prosecco i obejrzeć wystawę zdjęć z naszej sesji poświęconej wiankom (tej, o której wspomnieliśmy na samym początku). Nawet jeśli nie zaliczycie poprzednich punktów programu, nie spóźnijcie się na ten – zaczynamy o godzinie 18!

 

SEZON

Bulwar Flotylli Wiślanej
30 maja,
godziny: od 13.30 do… to się zobaczy!


© KUKBUK 2018