Rusza sezon na cosmopolitan - KUKBUK

Rusza sezon na cosmopolitan

Okolice placu Grzybowskiego to nowe kulinarne zagłębie Warszawy. Patio Cosmopolitan już dziś otwiera sezon letni!
warszawa centrum kukbuk

W samym tylko wieżowcu Cosmopolitan mieści się szereg restauracji, które lubimy odwiedzać zarówno o poranku, w porze obiadu jak i przy kolacji. To pierwsze lato, kiedy przy Twardej zagości patio, a inauguracja sezonu będzie miała miejsce 9 czerwca. O godz. 19.00 rozpocznie ją wystawa zdjęć Cosmopolitan by Instagram – fotografie zafascynowanych budynkiem instagramersów będzie można oglądać na ekranach LED wysokości jednego piętra, które będą znajdowały się pomiędzy restauracją Benihana, a drugą, niższą częścią budynku. Na patio stanie też tego wieczoru fortepian marki Steinway&Sons przy którym zasiądzie pianista i kompozytor  Wawrzyniec Prasek i wraz ze swoim trio zagra koncert.

 

Koncepty kulinarne, z których słynie Patio Cosmopolitan, przygotowały na ten wieczór wiele niespodzianek. Goście będą mogli również skorzystać ze specjalnych, zapowiadających nadejście lata promocji. Restauracja SAM zaproponuje zdrowe dania na bazie naturalnych produktów sezonowych. W Ceviche Bar by Martin Gimenez Castro będzie – jak zawsze – kolorowo i ostro, tu królują owoce morza i smaki Ameryki Południowej. Benihana, legendarna sieć japońskich restauracji teppanyaki, zaproponuje – podobnie jak jej filie w Nowym Jorku, Londynie, Dubaju czy Szanghaju – najlepsze dania kuchni azjatyckiej w niespotykanie teatralnej odsłonie. Wine Taste by Kamecki zaprasza na wina i najbardziej wyszukane alkohole z każdego zakątka świata. W Bagels&Friends, niczym na Brooklynie, będzie można spróbować legendarnych bajgli, a w Odette Tea Room – zjeść najlepsze desery w Warszawie. Goście będą też mieli okazję przekonać się, jak smakuje słynny drink “Cosmopolitan” – w nowej, warszawskiej wersji.

 

Przez całe lato Patio Cosmopolitan zaprasza warszawiaków i odwiedzających stolicę turystów na wyjątkowe atrakcje. W każdą sobotę DJ z radia Chilli Zet będzie prezentował najlepszą muzykę na żywo. Również w czwartki i w piątki będzie tu można posłuchać playlisty tego radia. Szykuje się świetny sezon!


© KUKBUK 2018