Rozdajemy zaproszenia na śniadanie! - KUKBUK

Rozdajemy zaproszenia na śniadanie!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia - z nami zjecie je za darmo!
sniadanko festiwal kukbuk

Chociaż przy dającej się we znaki jesiennej szarówce nic tak nie zachęca do śniadania w łóżku jak widok za oknem, to organizatorzy Śniadanko Festiwal zachęcają do wyjścia spod pierzyny i zjedzenia tego posiłku na mieście. Granola z jogurtem, jajka w koszulce, tosty francuskie, racuchy albo szakszuka—nie ważne, jakie jest wasze ulubione śniadanie, każdy znajdzie coś da siebie.

 

Już 4 listopada startuje Śniadanko Festiwal—ogólnopolskie wydarzenie, podczas którego w wybranych lokalach będzie można zjeść śniadanie za 9 zł ze specjalnie przygotowanego menu festiwalowego. To idealna okazja, żeby poznać ofertę śniadaniową blisko dwustu restauracji z Warszawy, Krakowa, Poznania, Aglomeracji Śląskiej, Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy, a także pretekst do odkrycia swojego miasta na nowo. Rezerwacja miejsca jest bardzo prosta—wystarczy wybrać miasto i lokal, a wykupione śniadanie wykorzystać do 20 listopada.

 

Sprzedaż festiwalowych śniadań rozpoczęła się 2 listopada. Można je kupić za pomocą aplikacji Everytap lub poprzez stronę internetową organizatora.

 

Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki na festiwal Śniadanko. Aby je zdobyć, wyślijcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl wspomnienie najlepszego śniadania w waszym życiu. W mejlu uwzględnijcie też miasto, w którym chcecie wykorzystać śniadaniowy voucher. Zwycięzcom wyślemy kod, który należy wpisać przy dokonywaniu rezerwacji. Na odpowiedzi czekamy do 8 listopada. Powodzenia!


© KUKBUK 2018