Rozdajemy karnety na żarcie na kółkach - KUKBUK

Rozdajemy karnety na żarcie na kółkach

Zamiast inwestować wielkie pieniądze (skąd je wziąć...) w restaurację, można spróbować spełniać swój gastronomiczny sen za pomocą food trucka, czyli jadłodajni na kółkach. Moda na nie przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych jest co raz bardziej widoczna na ulicach polskich miast.
zarcie na kolkach kukbuk

Zamiast inwestować wielkie pieniądze (skąd je wziąć…) w restaurację, można spróbować spełniać swój gastronomiczny sen za pomocą food trucka, czyli jadłodajni na kółkach. Moda na nie przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych jest co raz bardziej widoczna na ulicach polskich miast. 

 

W żywieniu na kółkach przewodzi oczywiście największa Warszawa, gdzie foot trucków jest zadecydowanie najwięcej. Ich możliwości będzie można sprawdzić już w najbliższy weekend, podczas imprezy ŻARCIE NA KÓŁKACH vol.4 – Karmimy Mokotów!
Na razie udział zadeklarowało ponad 20 wozów z Warszawy i nie tylko. Oto one: American Food Truck, Beef’N’Roll, Bobby Burger, Burger na kółkach, Burger Park, Car city burger, Cheeseburger Slow Food, Chyży Wół, Dobra Buła, Fit Me, Frytki Bałkańskie Street Food, JAKIE TACO, Japadogi, Kawiarnia mobilna, Kiełba w Gębę, Kill Grill Burger & Sandwich Bar, Noodle w Pudle, Pepe Crepe, Pizza Truck, POT SPOT Foodtruck, Pyrowóz, Szerdelek – Charakterny Cymes, Waffiezz, West Coast Toast, Wurst Kiosk.

Mamy dla Was 3 karnety, w ramach których znajdują się kupony na dania z następujących jadłowozów:
KARNET 1:

American Food Truck, Burger Na Kółkach, Cheeseburger Slow Food, Jakie Taco?!, Różowa Krewetka, Vadimcoffe mCafe, Waffiezz

 

KARNET 2:

Burger Park, Dobra Buła, Jakie Taco?!, Różowa Krewetka, Pepe Crepe, Vadimcoffe mCafe, West Coast Toast

 

KARNET 3:

American Food Truck, Car City Burger, Cheeseburger Slow Food, Jakie Taco?!, Różowa Krewetka, Pot Spot, Vadimcoffe mCafe

 

Dostaną je osoby, które w komentarzach pod tym tekstem w kilku zdaniach opiszą swój wymarzony food truck. Taki, w którym chcieliby zjeść, albo taki, który sami chcieliby prowadzić. Powodzenia!


© KUKBUK 2018