Rozdajemy bilety na Films For Food - KUKBUK

Rozdajemy bilety na Films For Food

Kto ma ochotę obejrzeć dokument o Michaelu Pollanie „W obronie jedzenia”?
films for food kukbuk

Jeść czy nie jeść? To pytanie zadajemy sobie codziennie, patrząc na diety, które kolejno opanowują media społecznościowe, a także czytając teksty o nieetycznym pozyskiwaniu składników, z których produkuje się żywność. Już 13 grudnia o godzinie 20 w ramach projektu Films for Food w kinie Muranów odbędzie się pokaz filmu „W obronie jedzenia”. Reżyser, Michael Schwarz, za przewodnika bierze amerykańskiego dziennikarza i działacza społecznego Michaela Pollana, który szerszej publiczności znany jest jako autor słynnych słów: „Jedz. Nie za dużo. Głównie rośliny.“ Podczas filmowej podróży odkrywa, co robić żeby jeść zdrowo, a przy tym czerpać przyjemność z jedzenia.


Po pokazie odbędzie się dyskusja, którą poprowadzi nasza wydawczyni i redaktorka naczelna wydań specjalnych KUKBUK-a—Daria Pawlewska. W spotkaniu udział wezmą Dorota Metera, ekspertka od rolnictwa ekologicznego i prezes jednostki certyfikującej Bioexpert, Piotr Petryka, który razem z żoną Agnieszką Kręglicką prowadzi sieć restauracji, oraz Maia Sobczak, autorka bloga i książki „Qmam kasze”.


 

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, jak to zrobić, mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na pokaz. Aby je zdobyć, wystarczy na adres konkurs@kukbuk.com.pl przesłać odpowiedź na pytanie: w obronie jakiego jedzenia stanąłbyś/stanęłabyś na barykadzie? Na maile czekamy do 11 grudnia, a 12 grudnia wybierzemy najciekawsze odpowiedzi i ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018