Restauracje z plusem - KUKBUK

Restauracje z plusem

Widelce w dłoń! Znamy zwycięzców konkursu KUCHNIA+ poleca, w którym wybrano najlepsze restauracje w Polsce.

Zdjęcie: materiały promocyjne

Restauracje z plusem kukbuk

Lubicie wychodzić do restauracji, smakować, kosztować i inspirować się kulinarnie? Kuchnia+ przyznała certyfikaty Kuchnia+ poleca, honorując tym samym lokale spełniające najwyższe standardy jakości.

 

Jest to druga edycja prestiżowego konkursu i musimy przyznać, że wieloetapowe eliminacje były naprawdę surowe. Pierwsza selekcja polegała na zbieraniu głosów od internautów. Chociaż zgłosiło się ponad dwa tysiące lokali, to do kolejnej części konkursu dostało się tylko 46 restauracji. Po sprawdzianie popularności lokale oceniał tajemniczy klient – sprawdzał, czy miejsce działa zgodnie z wytyczonymi przez stację wysokimi standardami obsługi.

 

Proces wyłonienia 13 najlepszych restauracji trwał aż pół roku. Wyróżnione zostały lokale z całej Polski, w tym z Krakowa, Gdańska, Olsztyna czy też Gostynia. Dwie spośród tych restauracji to również laureaci poprzedniej edycji: Magiel Kulinarny z Sosnowca oraz Mañana Bistro&Wine Bar z Chorzowa. Wszystkie wyróżnione restauracje zostaną przedstawione przez Kuchnię+ w ramach cyklu COOK NEWS, a tutaj znajdziecie ich pełną listę. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Restauracje z plusem kukbuk

Zdjęcie: materiały promocyjne


© KUKBUK 2018