Przywracamy smaki z dzieciństwa - KUKBUK

Przywracamy smaki z dzieciństwa

Koncepcja wspólnych posiłków organizowanych w przestrzeni miejskiej staje się coraz bardziej popularna. Już 23 kwietnia pierwsza edycja Urban Dinners!
urban_dinners kukbuk

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą, młode ziemniaki z koperkiem popijane kefirem i zagryzane jajem sadzonym i truskawki ze śmietaną to nasze ulubione smaki z dziecięcych lat. Czasami wracamy do nich podczas redakcyjnych obiadów, lecz nie tylko nam łezka kręci się w oku na wspomnienie tych pyszności.  Już w najbliższy czwartek 23 kwietnia o godzinie 19 w Studio Bank odbędzie się pierwsza z serii kolacji pod hasłem Urban Dinners. Tematem przewodnim będą właśnie smaki z dzieciństwa. Mistrzem ceremonii, który wprowadzi uczestników w nastrój będzie Ryszard Rembiszewski, a na talerzach czarować będą David Gaboriaud, Jerzy Nogal, Jakub Steuermark, Ariel Ziółkowski i Magda Wacek. Autorskie przepisy zostaną przygotowane na podstawie zdjęć i wspomnień uczestników kolacji, wylosowanych ze wszystkich chętnych.

Jeśli mieliście apetyt na udział w wydarzeniu, a nie poszczęściło wam się w losowaniu, mamy dobrą wiadomość. KUKBUK jest patronem medialnym tego wydarzenia, dlatego mamy dla was podwójne zaproszenie na kolację. Dostanie je osoba, która najciekawiej opisze swoje smaki z dzieciństwa w komentarzu pod tym postem. Na zgłoszenia macie czas do 22 kwietnia do godziny 12, a wyniki ogłosimy tego samego dnia o godzinie 16. Powodzenia!

urban_dinners kukbuk

© KUKBUK 2018