Po prezenty i smakołyki - spis świątecznych targów - KUKBUK

Po prezenty i smakołyki – spis świątecznych targów

Nadchodzi ostatni weekend przedświątecznej gorączki. Jeśli szukacie pomysłów na spędzenie wolnego czasu i nie macie jeszcze wszystkich prezentów, mamy dla was spis najciekawszych warszawskich wydarzeń, podczas których zdążycie zrobić zakupy.
targi swiateczne kukbuk

Wege Bazar – sobota, 12:00 – 18:00

W kawiarni Znajomi Znajomych zaopatrzycie się w wegańskie przysmaki na świąteczny stół, a na warsztatach przygotujecie praliny, które doskonale sprawdzą się jako prezent.

 

Warszawski Jarmark Świąteczny – sobota, od 10:00

Pod Stadionem czeka na was jarmark z prawdziwego zdarzenia. Wśród budek z kiełbaskami, grzanym winem i ozdobami świątecznymi znajdziecie także KUKBUK-owe stanowisko, gdzie kupicie numer specjalny KUKBUK Święta i zestawy do pakowania prezentów.

 

Święta z Urban Marketem – sobota, od 12:00

Urban Market jak zwykle dobrze nakarmi – będą delikatesy do zjedzenia na miejscu i zabrania ze sobą. Kupicie także kalendarze, notesy i gadżety do domu.

 

Wielki Świąteczny Targ u Kręglickich – niedziela, 10:00 – 18:00

Najlepsze miejsce na przedświąteczne zakupy spożywcze. Najlepszej jakości ryby, kapłony, perliczki i bażanty, zimnotłoczone oleje, warzywa od Pana Ziółko, sery zagrodowe i chleb na zakwasie.

 

Targi świąteczne w Domu Towarowym Jabłkowskich – sobota i niedziela, 11:00 – 20:00

Kameralne targi organizowane przez TFH Butik Tymczasowy to idealne miejsce dla wszystkich, którzy wolą robić zakupy w spokojnej atmosferze. Będą ubrania, dodatki do domu, dekoracje świąteczne i smakołyki.

 

Mustache Yard Sale – sobota i niedziela, 12:00 – 19:00

Największe święto polskiej mody i designu. Na dwóch piętrach Pałacu Kultury będzie na was czekać ze swoimi pomysłami ponad 400 wystawców. W tym roku Mustache to nie tylko zakupy, ale także strefa urody, warsztaty dla młodych przedsiębiorców i całonocne afterparty.


© KUKBUK 2018