Praca dla humanistów - KUKBUK

Praca dla humanistów

Nie znajdziesz po studiach pracy w zawodzie "’ takie zdanie słyszą często studenci kierunków społeczno-humanistycznych. Twórcy projektu Uwaga Kariera zapewniają, że możliwości jest mnóstwo.
tydzien kariery kukbuk

W skład projektu wchodzi Tydzień Kariery „’ cykl wykładów dla studentów warszawskich wydziałów psychologii, mający na celu pomoc w określeniu przyszłej drogi zawodowej „’ oraz Targi Praktyk i Pracy, gdzie znajdziemy stoiska cenionych na rynku pracy firm dobranych specjalnie do profilu targów. Targi Pracy to idealna okazja dla ambitnych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertami, które najlepiej pasują do ich kompetencji oraz wybrania najbardziej odpowiedniego dla siebie miejsca pracy.

To pierwsze w Polsce targi pracy dedykowane studentom nauk społecznych i humanistycznych. Odbywają się pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, a organizują je sami studenci. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne.

Targi odbędą się 21 marca 2015 r. od 10:00 do 16:00 w Auli Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie (pl. Bankowy 1) – Galeria Porczyńskich.


© KUKBUK 2018