Pożegnanie sezonu foodtruckowego - KUKBUK

Pożegnanie sezonu foodtruckowego

To już schyłek lata – tak przynajmniej wynika z naszego kalendarium. W niedzielę 21 września na placu Defilad razem z Żarciem na Kółkach pożegnamy sezon foodtruckowy.
zarcie na kolkach kukbuk

To jednak nie powód do smutku – ostatnia impreza z foodtruckami zapowiada się fantastycznie. Na zjazd mobilnych karmicieli i gastrowozów z całej Polski zgłosiło się już trzydziestu wystawców oferujących bardzo różnorodne menu, a lista wciąż nie jest zamknięta. O oprawę muzyczną zadbają warszawscy DJ-e. Dodatkową atrakcją dla waszych oczu będą pięknie i pomysłowo zaprojektowane samochody, których wystawa odbędzie się w ramach zlotu. To właśnie tam zostanie też rozstrzygnięta akcja Warszawska Pyza.

Więcej szczegółów i listę wystawców znajdziecie tutaj.

 

Jeśli macie ochotę sprawdzić, na co stać mobilne garkuchnie, mamy dla was trzy karnety na dania z foodtrucków:

 

KARNET 1:

Burger Park + Kill Grill + Lodolandia + Japadogi + Wheel Meal

KARNET 2:

Buła i Spóła + Kill Grill + Pepe Crepe + Kartoflove + Urban Burritos

KARNET 3:

Burger Na Kółkach + Gold Digger + Waffiezz + Kipi Kasza + Tuk Tuk

 

Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy w komentarzu pod tym artykułem napisać, dlaczego to właśnie ty powinnaś/powinieneś dostać karnet. Spośród odpowiedzi udzielonych do godziny 14 wybierzemy i nagrodzimy trzy, które najbardziej chwycą nas za serce. O szczegółach dotyczących odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. Smacznego!


© KUKBUK 2018