(Po)wolna moda na stadionie - KUKBUK

(Po)wolna moda na stadionie

Wiosna za pasem, pora wzbogacić garderobę! Zapraszamy na piątą edycję targów Slow Fashion.
slow fashion kukbuk

Czy miewacie czasem wrażenie, że mimo wypchanej po brzegi szafy, nie macie co na siebie włożyć? Może to znak, że powinniście zmienić nastawienie do kupowania ubrań? W weekend 5-6 marca na Stadionie Narodowym będziecie mieli okazję przekonać się, jak się robi zakupy w duchu slow fashion.

 

Celem ideologii slow jest zmniejszenie tempa życia na różnorakich płaszczyznach. Po sukcesie, jaki odnosi gastronomiczny nurt slow food, przyszła pora na modę. Ruch slow fashion nawołuje do zrezygnowania z szybkich, nieprzemyślanych zakupów, masowego kupowania tanich ubrań w sieciówkach i wymieniania garderoby co sezon. W zamian sugeruje postawić na minimalizm: kupować mniej rzeczy, ale za to lepszej jakości, tak aby móc cieszyć się nimi dłużej. Takie perełki znajdziecie bez wątpienia na targach Slow Fashion, których najbliższa edycja upłynie pod hasłem Dzieci Kwiaty.

 

Na targach wystawiać się będzie ponad 200 projektantów odzieży, biżuterii i akcesoriów. Stoiska będą podzielone na pięć stref: Elegance, Casual, Street, Premium i Kids. Po zakupach zajrzyjcie do strefy Warsztatownia, w której będziecie mogli zaprojektować własną parę skarpetek, odświeżyć starą koszulkę na warsztatach sitodruku, zrobić własny kosmetyk i uwić wianek z kwiatów. A jeśli od tych wszystkich atrakcji zaburczy wam w brzuchach, zaspokoicie głód w jednym z licznych, zaparkowanych przed wejściem foodtrucków. Oczywiście na targach nie zabraknie również KUKBUK-a. Będziemy na was czekać z magazynami i KUKBUK-owymi gadżetami. Do zobaczenia!

 

Godziny otwarcia: 11:00-19:00

Wstęp: dorośli – 10 zł/ 2 dni, dzieci i młodzież do lat 16 – bezpłatnie.

Po terenie targów swobodnie mogą poruszać się osoby niepełnosprawne.


© KUKBUK 2018