Podróże z KUKBUK-iem - zapraszamy na warsztaty - KUKBUK

Podróże z KUKBUK-iem – zapraszamy na warsztaty

Wraz z nadejściem wiosny ciągnie nas w świat. Już niedługo na rynku pojawi się wydanie specjalne naszego magazynu, KUKBUK Wnętrza i Podróże, w którym znajdziecie historie i przepisy z całego świata. Znów chcemy się z wami spotkać na wspólne gotowanie, dlatego 16 kwietnia zapraszamy na KUKBUK-owe warsztaty, tym razem do Białegostoku.
kukbuk podroze warsztaty

Co będziemy gotować? Parmigianę z bakłażanów, którą zagryziemy bezglutenowymi scones, marokański kuskus z jagnięciną i chrupiące placki ziemniaczane z cheddarem, Marmite i żurawiną. Nie obędzie się bez deseru, na który przygotujemy czekoladową kaszę jaglaną z granatem.

 

Warsztaty poprowadzi Magdalena Gendzwill, blogerka i przewodniczka kulinarna. Jest autorką kulinarnego bloga roku 2012 Crust & Dust i felietonistką MamaDu. Lubi kawę, cynamon i ciasto drożdżowe, a najbardziej lubi karmić innych.

 

Warsztaty odbędą się w białostockim studiu kulinarnym ATUTY. Udział kosztuje 180 zł, a prenumeratorzy mogą liczyć na 7% zniżki. Więcej informacji i moduł zapisów znajdziecie tutaj. Nie czekajcie do ostatniej chwili, ilość miejsc jest ograniczona. Do zobaczenia!

 


© KUKBUK 2018