Pamiętaj, podziel się posiłkiem! - KUKBUK

Pamiętaj, podziel się posiłkiem!

Codziennie aż 160 tysięcy dzieci w Polsce cierpi z powodu niedożywienia. Maluchy zaczynają dzień bez posiłku i kładą się spać z pustymi brzuchami, co uniemożliwia prawidłowy rozwój oraz nie pozwala się skupić na nauce i beztrosko bawić. Już w najbliższy weekend, 3 i 4 października, głodnym dzieciom będzie można pomóc podczas Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Podziel się Posiłkiem.
pamietaj-podziel-sie-posilkiem kukbuk

W 3 tysiącach sklepów w całej Polsce zostaną zorganizowane specjalne punkty zbiórki, w których będzie można się dowiedzieć, co jest szczególnie potrzebne, i zostawić produkty spożywcze. Zebrana żywność zostanie przekazana do Banków Żywności i trafi do najbardziej potrzebujących dzieci. Tutaj znajdziecie listę sklepów biorących udział w akcji.

 

Na szczęście nie musicie czekać do weekendu, żeby pomóc głodnym dzieciom – w tym roku akcja zbiórki żywności jest prowadzona także w internecie. Na Allegro możecie kupić paczki (za 5, 10, 15 lub 50 zł), które zostaną przekazane bezpośrednio do Banków Żywności. Żeby pomóc, nie musicie nawet wychodzić z domu, wystarczy kilka kliknięć myszką, dlatego zachęcamy do przyłączenia się do tej akcji!


© KUKBUK 2018