Odmień swój jadłospis - KUKBUK

Odmień swój jadłospis

Jeść nie tylko zdrowo, lecz także smacznie. Jak pogodzić te dwie potrzeby?
zdrowe jedzenie kukbuk

Dobrze się odżywiać, ale nie rezygnować z przyjemności? Okazuje się, że to możliwe, nawet w przypadku cukrzyków i seniorów. Powołana przez firmę Sokołów SA Akademia Smaku rozpoczyna swoją działalność w Dworze Ziemiańskim w Woli Suchożebrskiej. Jej cel, podobnie jak miejsce, jest wyjątkowy – rozwijać sztukę kulinarną zgodnie z najnowszymi trendami, a przede wszystkim służyć pomocą osobom zainteresowanym w układaniu zdrowej, zbilansowanej diety. Do ich dyspozycji będą eksperci i szefowie kuchni.

Odpowiednia dieta może pozytywnie wpływać na jakość życia. To przesłanie Akademii Smaku – zwolnić w codziennej gonitwie, złapać oddech, celebrować codzienność.

 

Eksperci Akademii Smaku najwięcej uwagi poświęcają tym, którzy w szczególnie muszą dbać o jadłospis; seniorzy i diabetycy znajdą tu przepisy na efektowne, a jednocześnie proste w wykonaniu dania. Przestrzeganie zaleceń dietetycznych stanie się o wiele łatwiejsze.

 

Akademia Smaku zachęca do tego, aby w codziennym gotowaniu sięgać po profesjonalnie przygotowane produkty i używać ich jako inspiracji. To propozycje odpowiednie nie tylko dla cukrzyków czy seniorów, ale dla wszystkich chcących zdrowo i smacznie się odżywiać.

Antrykot wołowy z brokułowym puree

zdrowe jedzenie kukbuk
zdrowe jedzenie kukbuk

Więcej informacji i przepisów na stronie www.smakidobregozycia.pl.


© KUKBUK 2018