Nocny Market powraca - KUKBUK

Nocny Market powraca

Najbardziej kolorowy warszawski dworzec zaprasza na kulinarne uciechy.
nocny market kukbuk

Już 21 kwietnia na perony dworca Warszawa Główna Osobowa powraca Nocny Market – stały, weekendowy targ kulinarny działający do późnych godzin wieczornych. Oto co organizatorzy przygotowali na otwarcie sezonu!

Po zimowej przerwie, Nocny Market powraca w podobnej formule, ale odświeżonej wersji. Zmieni się nieco jego wygląd oraz rozplanowanie. Powiększy się on o nowe stoiska, a goście będą mieli do dyspozycji znacznie więcej miejsc do siedzenia i wspólnych stołów. Rozmiary zmieni także główny bar, pojawi się dodatkowy. Od piątku do niedzieli, na Głównym ponownie czekać będzie reprezentacja najlepszych wystawców street food’owych o bardzo zróżnicowanym menu. Nie zabraknie zarówno nowości, jak i zeszłorocznych hitów!

Kulinarne powroty i niespodzianki

Ci, którzy w zeszłym sezonie odwiedzali Market na pewno pamiętają: bánh mì od Viet Street Food, hot dogi autorstwa Dogidog, lody w gofrze serwowane przez Melody, laksę Asian Food Foundation czy porchettę od Soul Food Bus. Właśnie tych kulinarnych przebojów można spodziewać się na markecie ponownie.

Po raz pierwszy zawitają na perony krakowscy znawcy pastrami – czyli Pastrami Deli, hawajski Raj w Niebie, miłośnicy owoców morza z Kraken Rum Bar, a także Japanese Tapas by Handroll i Weranda Bistro.

Na mapie Marketu pojawi się ponadto zupełnie nowy punkt – stoiska z oryginalną kuchnią azjatycką, serwowaną przez właścicieli knajpek działających na co dzień na giełdzie w Wólce Kosowskiej czy przy ul. Bakalarskiej. Autentyczne dania dla prawdziwych poszukiwaczy nowych smaków, ograniczona liczba porcji i stale zmieniający się wystawcy. Orientalnie, zaskakująco i pysznie!

Już 21 kwietnia neony ponownie rozbłysną na Głównym! Kaprysy wiosny na Nocny Market jednak nie dotrą – parasole grzewcze, skwierczące grille i rozgrzewające trunki pozwolą w pełni cieszyć się pierwszą plenerową kolacją w tym sezonie.

 

Gorąco zapraszamy!

nocny market kukbuk

© KUKBUK 2018